2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من گرید ۱ بودم با خوردن عرق کاسنی و شاتره و خارمریم که یک قاشق‌ زردچوبه میریختم داخلش هل میکردم و صبحا ناشتا میخوردم بعد یک ساعتش باز صبحانه میخوردم و رژیم فسفود و غذاهای چرب ممنوع بعد دوماه رفتم سونو پاک شده بود

وای خداروشکر من گرید ۲ ام بنظرت خوب میشم🥶

اره فقط باید رژیم درستی بگیری چربی و فسفود نخوری و ورزش کنی عرقیجاتی که گفتم از هرکدوم نصف لیوان قاطی کن با یک قاشق زردچوبه قاشق غذا خوری صبحا ناشتا بخور بعد یک ساعتش میتونی چیزی بخوری کبدت حسابی تمیز میشه دوماه این کار بکن بعد برو آزمایش و سونو

من گرید دو ام شوهرم سه از اون ک قطع امیدم اصلا گوش نمیده هرچی بش میگم

عزیزم اگر رعایت نکنه فیبروز و بعدش سیروز کبدی میگیرن و باید خدای نکرده پیوند کبد بشن . خیلی حیاتی و مهمه 

پدر من گرید ۳ بود هر روز ناشتا سیر میخورد حدود ۴ ماه بعد آزمایش داد شد گرید یک

عزیزم توروخدا بگو چجور می‌خورد؟ یعنی سیر خام با آب می‌خورد؟ منم گرید 3 ام تازه فهمیدم، امید به زندگیم شده صفر والا

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
اره فقط باید رژیم درستی بگیری چربی و فسفود نخوری و ورزش کنی عرقیجاتی که گفتم از هرکدوم نصف لیوان قاط ...

من دکتر برام 3تا قرص چربی سوزی نوشته، کنارش هم عرص کاسنی و خاکشیر هم بخورم چی؟ 

3روزه تو رژیمم اصلا نمیدونم چی بخورم. گوشت قرمز نه، 

مرغ میخورم اونم برام زیاد خوب نیست

وای خداروشکر من گرید ۲ ام بنظرت خوب میشم🥶

من گريد 3 ام، خاکتوسرتم عین منگلا اصلا نمیدونستم باید رعایت کنم، غذاهام بخاطر دخترم چرب میکردم وزن بگیره😥 رفتم سونو گرید 3،اونجام بهم حرف زدن که ماشالا چرا حواست نبوده. چندروزه تو رژیمم باید وزنم 10 کیلو بیارم پایین. 😔خیلی سخته، تازه قصد بارداری داشتم باید دیگه بیخیال بشم هی نمیرم

عزیزم توروخدا بگو چجور می‌خورد؟ یعنی سیر خام با آب می‌خورد؟ منم گرید 3 ام تازه فهمیدم، امید به زندگی ...

بله ناشتا یک یا دو حبه سیر رو ریز خرد میکرد با اب قورت میداد.

یه مقدار هم غذاهای چرب رو کمتر خوردن و به جاش سبزیجات بخارپز میکردن مثل بروکلی و هویج