2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آنزیم بینی زمانی موثره که بینی کوچیک و گوشتی باشه .. تو بینی های استخوانی و گوشتی بزرگ ج نمیده 

به نقل از سایت دکتر سعید شیرنگی 

یکی از سوالات رایج افراد داوطلب برای تزریق آنزیم بینی، این است که میزان کوچک شدن بینی با آنزیم چقدر است؟ متخصصان جراحی در جلسات مشاوره باید به این افراد حقایق را بگویند تا زیباجو انتظارات واقع بینانه داشته باشد. به عنوان مثال افرادی که بینی‌های خیلی بزرگ دارند و بینی‌های آنها استخوانی است؛ نمی‌توانند بینی خود را از طریق تزریق آنزیم به حالت عروسکی در بیاورند. نتایج بعد از ۱ تا ۳ هفته بعد از تزریق آنزیم برای فرد زیباجو قابل مشاهده است و میزان کوچک شدن بینی در حد کم است. ضمن اینکه افراد با بینی‌های گوشتی نتایج بهتری نسبت به سایر افراد کسب خواهند کرد. همچنین افراد می‌توانند؛ حلقه های بینی خود را از طریق آنزیم کوچک‌تر کنند.

اگر تمایل دارید بدانید که آیا کاندید مناسبی برای تزریق آنزیم به بینی  هستید یا خیر؟ بهتر است به متخصص جراحی زیبایی مراجعه کنید. در صورت داشتن بینی پهن و بزرگ، بینی زاویه‌دار و سخت، پل بینی بی‌حالت، بینی نامتقارن، فرورفتگی بینی و قوز بینی، سوراخ بزرگ بینی و نوک بینی افتاده می‌توان از تزریق آنزیم بینی استفاده کرد. اما اگر به دنبال نتایج دائمی هستید و تمایل دارید بینی شما تغییرات زیادی کند باید از روش جراحی کمک بگیرید. با مراجعه به مطب دکتر سعید شیرنگی می‌توانید به درستی تصمیم بگیرید و به دقت بررسی کنید که آیا کاندید مناسبی برای انجام این عمل هستید یا خیر؟

بله عزیزم من نتیجه گرفتم یه جا زدم خدایی منصف بود ۲۰۰ جلسه ای

عزیزم شما انجام دادی؛ راضی هستید؟ برگشت نداشته

منظورم آنزیم بینیه

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲
2706