2737
2734

ببینید خیلی از خانما وقتی از مراقبت پوست حرف میزنم میگن بابا کی حوصله داره ما با صابون یا شامپو میشوریم خیلیم صافو خوبه    یا مثلا میگن مگه مامانو مامان بزرگامون اینجور چیزا رو داشتن پوستشون خیلیم صاف و بی عیب بود  لازم میدونم درباره نظر اول بگم  ببینید درسته با انجام این کارای نادرست(استفاده از صابون و شامپو بچه)پوستتون صافه این ممکنه ژنتیکی باشه یعنی به طور ارثی پوستتون خوبه ولی خب متاسفانه زا این الودگی که داریم تو فضا قطعا سنتون که بره بالا پوستتون دچاری پیری و کدری خواهد شد چون شما تمام قوای صورتتون رو با این شونده های قلیایی از دست دادید  این از این(نگید هم پیر بشه عیب نداره  چون  خانما به طور ذاتی زیبایی دوس دارن پس شک نکیند اگه پوستتون دچاره این بحران بشه ممکنه باعث افسردگی بشید)عیب نظریه دومو الآن میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قابل توجه اونایی که ارایششون رو باشامپو بچه فیروز میشورن ومیگن ازقدیم بوده و خوبه وفلان دکترگفته 😧

خطابم باشماست،شامپو بچه باعث بازشدن منافذ پوست میشه

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2738

عیب دلیل دوم(مامان و مامان بزرگ )هم اینه زمان اونا الودگی و عوامل پیریه پوست(فست فود،غذاهای هرمونیو...)نبود  به همین دلیل پوست ما نیاز بیشتری به مراقبت داره  

خب قدم اول که همه میدونید برای مراقبت از پوست شوینده ی مناسبه که همتوننننننننن میدونید  که این شونده با توجه به نوع پوستتون باید انتخاب کنید و روزی دوبار استفاده کنید(تاکید دارم روزی دوبار بیشتر از اون برای پوست چرب باعث ترشح چربی بیشتر میشه و برای پوست خشک باعث کم ابی شدن)

2706