2726
عنوان

کیا تو بارداری سنگ کلیه داشتن و دفع کردن..😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10364 بازدید | 33 پست
مرسی دوستم.آخه من این درد رو فقط یه طرف دارم دوطرفه نیست.و درست همون طرفیه که.سنگ دارم.درد غیر قابل ...

من خودمم همین بودم بخدا‌ حتی دو بار پهلو راستم انققققققد بد درد گرفت که نفسم رفت. دکتر احتمال داد شن یا سنگ تو کلیه ام باشه، دقیقا تو پهلو قسمت بیرونیش بود. ولی خب وقتی خوب شدم دیگه پی اش نگرفتم 😁

من خودمم همین بودم بخدا‌ حتی دو بار پهلو راستم انققققققد بد درد گرفت که نفسم رفت. دکتر احتمال داد شن ...

خدا کنه.باید تا فردا صبر کنم برم سونو ببینم چی میگه.واسم دعا کنید لطفا🙏

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام شما چکار کردید برای درد کلیه ؟

من هفته ۳۱هستم و کلیه راست سنگ ۵میل دارم کلیه هم تورم کرده😢دکترم فقط بهم هیوسین داده بخورم و آمپول تشکیل ریه بچه را هم داد بزنم اگه زایمان زودرس شدم مشکلی پیش نیاد 😑

سلام شما چکار کردید برای درد کلیه ؟ من هفته ۳۱هستم و کلیه راست سنگ ۵میل دارم کلیه هم تورم کرده😢دکت ...

سلام عزیزم.ببخشید من بعد مدتها امروز اومدم سایت. من دارو نخوردم هیچی.فقط مصرف آب زیاد با آبلیموی تازه بدون شکر.همین رو ادامه دادم تو بارداری یه کوچولو هم کوچک شد لی کامل دفع نشد.بعد زایمان سنکل خوردم دو سه روز.خداروشکر دیروز سونو کردم گفت دفع شده

سلام عزیزم.ببخشید من بعد مدتها امروز اومدم سایت. من دارو نخوردم هیچی.فقط مصرف آب زیاد با آبلیموی تاز ...

مرسی عزیزم منکه اون هفته درد کلیه هاام به قدری وحشتناک شد که دیگه حس کردم درد کلیه تنها نیست رفتیم بیمارستان و بستری شدم چهار روز 😑درد کلیه زده بود به رحم و داشتم زایمان زودرس میشدم به دادم رسیدند و بصورت معجزه وار بعد ۱۴روز سنگم دفع شد مال من ۸میل بود و تو حالب گیر کرده بود

مرسی عزیزم منکه اون هفته درد کلیه هاام به قدری وحشتناک شد که دیگه حس کردم درد کلیه تنها نیست رفتیم ب ...

خداروشکر که بخیر گذشت عزیزم.مراقب خودت باش 

مرسی عزیزم منکه اون هفته درد کلیه هاام به قدری وحشتناک شد که دیگه حس کردم درد کلیه تنها نیست رفتیم ب ...

واقعا معجزه بود مگه میشه سنگ۸ میل دفع بشه؟؟منم سنگ دارم کلیه راستم باید برم پیگیری کنم ۱۱هفته باردارم

مرسی عزیزم😔

سلام عزیزم خوبی من خیلی تعجب کردم که گفتی سنگت بزرگ بود و دکتر برات لوله دابل جی نذاشت 

من تو هفته ششم فهمیدم سنگ بیست میلی دارم و دکتر برام لوله گذاشت بعد سه ماه لوله جایجا شد و دوباره سنگ اومد تو حالب دکتر گفت بیا لیزر کنم برات

سلام عزیزم خوبی من خیلی تعجب کردم که گفتی سنگت بزرگ بود و دکتر برات لوله دابل جی نذاشت  من تو ...

سلام عزیزم خوبی شما واسه سنگ کلیه آن لیزر کردی؟ واسه بچه ضرر نداشت ؟ بیهوش شدی چند روز بستری بودی

سلام عزیزم خوبی شما واسه سنگ کلیه آن لیزر کردی؟ واسه بچه ضرر نداشت ؟ بیهوش شدی چند روز بستری بودی

ممنون.منم بیهوش شدم ولی میگفتن کمترین خطر داره.ی روز بستری بودم فقط بخاطر که باردار بودم.بچم ب دنیا اومد فعلا که خداروشکر همه چیزش سالمه

ممنون.منم بیهوش شدم ولی میگفتن کمترین خطر داره.ی روز بستری بودم فقط بخاطر که باردار بودم.بچم ب دنیا ...

خداروشکر ، من یه سنگ پنج میل دفع کردم متوجه نشدم ، ولی تو سونو مجدد گفت تو کلیه ام سنگ هست 3-2-6میل اونارو نمی‌دونم چکار. کنم

2706