2737
2734
عنوان

داره نابود میشه😭😭😭

233 بازدید | 19 پست

دوستم قبلا با یه پسر دوست بود اون ولش کرد کلی غصه خورد کلیم طول کشید تا فراموشش کنه بعد یه پسر دیگه اومد دوستمم خیلی دوسش داش از وقی با اون بود همش شاد بکد😥دوستم ۲۰ سالشه مادر پدرم نداره

حالا ساعت ۴ نصف شب با چشای اشکی و قرمز و قیافه ی داغون تا همین الان داش هق هق میکرد😔گفتش که پسره سر کارش گذاشته و ولش کرده😥 بدون مسخره کردن بگین چیکار کنم یادش بره و حالش خوب شه😔

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞

اه اه💗💗👏👏

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط فراموشش کنه وقتش برا خودش دوستانش

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
؟

?

2738

دوستت متاسفانه چون مامان بابا نداره زود جذب محبتای الکی میشه ووابسته میشه شدید.الانکه بزار عذاداری کنه بعد ببرش بیرون باهاش حرف بزن و بگو نزاره بخاطر این مورد پسرا سرش کلاه بزارن

بعدا وجود نداره یا الان یا هیچ وقت. ❤
 امضامو بخون

خوبے چکار شده امضات؟ لایک کردمو میگی  من فقط ملکه رو دیدم لایک ندوست 😂😂😂 چه ربطی به لباست داره ؟

2706