2733
2734

من دو روزه تنگی نفس دارم و سی تی اسکن نشون میده ریه هام درگیره. اگر کسی تجربه ای داره کمک میخوام. هنوز تست ندادم. و قطعی نمیدونم مثبته یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم میرم تست خواهرمو بگیرم 😥  درمان خاصی نداره جز قرنطینه و استراحت  دو هفته زمان میب ...

تهرانید کجا تست دادید ؟ من میترسم برم بیمارستان. 

قفسه سینه ام میسوزه. 😢😢خواهرتون جه علائمی داره ؟ 

2728
تهرانید کجا تست دادید ؟ من میترسم برم بیمارستان.  قفسه سینه ام میسوزه. 😢😢خواهرتون جه علائمی ...

خواهرم پرستاره ولی تستشو باید ببریم بیمارستان دیگه تا جوابو بدن 

مامانم با داداشم دارن میرن 

من خونه خودمم 

مشهدیم عزیزم 

اگه سابقه تنگی نفس نداشتی احتمال زیاد گرفتی،ولی نترس اکثرا میگیرن  ،حتما پیگیر باش حاد نشه،الان ...

به من هم قرص داده ولی سرچ کردم چیز خاصب نیست. مثلا لوزارتان که واسه فشار خونه 

ناپروکسن . آزیترومایسین. ویتامین دی😧

2738

به احتمال زیاد گرفتی اگه حاد نیست دو هفته قرنطینه باش منم فکر کنم گرفته بودم ولی مطمئن نیستم‌ کاری نکردم استراحت کردم الانم خوبم خداروشکر

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
خداروشکر عزیزم. انشالله همیشه سلامت باشی

قربونت

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2706