2733
2734
عنوان

چقد همه چی گرون شده

1215 بازدید | 18 پست

میری وسایل برقی بخری گرون میری وسایل چوب بگیری گرون میری لباس بخری گرون میری پارچه بخری گرون میری گوشت و مرغ بخری گرون میری سوپری گرووووون میری میوه فروشی گروووووون

خدایی اونایی که خونشون همه چی دارن و هر وعده غذاشون آنچنانی از کجا میارم؟ 

بخصوص اونایی ک عکساشو میزارن اینستا

من 3ساله میخوام چند تیکه وسایل بگیرم نمیتونم خسته شدم بخدا تا پولش جور میشه میری میبینی دوبرابر شده 😭😭😭

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم از هرچی ک آدم میزنه از خورد و خوراکش نزنه چون زرتی مریض میشه 

کاش همچی درست شه

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
2731
خونه بازم گرون شده؟؟

خونه نمیدونم ولی زمین تو شهرمون قبل کرونا 200بود الان 500  تازه 200و جور کرده بودیم 😣😭

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

اینستا که شده کار و کاسبی الان داشتم میدیدم دختر20ساله با کلی ارایش و ژل و... شده شبیه زن30ساله و تبلیغ میکنه. محتوای پیجش هم هیچی نیست فقط عکس خودشو شوهرشه. از هر تبلیغی هم خداتومن در میاره. 

یا پیجای روزمرگی نمیفهمم برای جارو زدن و اهنگ خوندن تو ماشین چرا فالو میکنن ملت که اینهمه اینا درامد دارن

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2738

من چند وقتی بود نونوایی نرفته بودم.همش شوهرم نون میگرفت.دیروز رفتم نونوایی اقاهه گفت چندتا نون میخواین؟؟؟منم گفتم ۱۰۰۰تومن۶تامیشه دیگه؟؟؟اقاهه یه لبخندی زد گفت خواهرم اون ماله قبل بود.الان هزار تومن۴تا نون میشه😊😊

من🤯😳😓😓

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  

خدا از باعث و بانی‌هاش نگذره. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2706