2733
2734
عنوان

آروغ گرفتن بچه تا چند ماهگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35822 بازدید | 44 پست
وای چه حال دلم با حرفات بهتر شد ،هیچ کس درکم نمیکنه شما حرفای دلمو زدی ، برای ارامش دلم دعا کن ،حالم ...

میدونم عزیزم.حال پارسال منو داری.منم همش گریه میکردم.التماس میکردم مامانم یروز بیشتر پیشم بمونه.اگر خونه مامانت نزدیکه برو چنروز بمون.این روزا مثل برق و باد میگذره.دعا میکنم اروم بشی.فک کن بعضیا حتی مادرشون نیس که ده روز پیششون باشه.من الان یاد پارسالم میفتم دلم میگیره.صدای بچها از پارک میومد میگفتم خدا دیگه من نمیتونم برم بیرون با این بچه.اما گذشت

عزیزم من اصفهانم ، بازم ممنون ازت ،  پس همینه پسرم همش خودشو تکون میده حتما از الان اروغ میگیر ...

دکتر من میگف تا ۱۰ دقیقه نگهش دار.یه حرکتی یادم داده بود.اگر خواستی شماره بده تو واتساپ برات بفرستم.شکل حرکتو که زود اروغ بزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم عزیزم.حال پارسال منو داری.منم همش گریه میکردم.التماس میکردم مامانم یروز بیشتر پیشم بمونه.اگر ...

چه ارامشی بهم دادی ،نه خانواده خودم امروز رفتن یه شهر دیگه هستن ۱۲۰۰کیلومتر فاصله داریم 

سعی میکنم قوی باشم ، 

بخاطر پسرم باید قوی باشم  

چقد شما خوبی ممنونم ازت 

2731
حتما کجا شمارمو بفرستم؟

توخصوصی.من بلد نیستم درخواست دوستی بدم شما بده.یادت باشه پسرت الان فقط تورو داره.تو تمام پناهشی.تو دعوتش کردی این دنیا.پس مراقب باش خستگیهات باعث عصبانیتت نشه.کمکش کن خیلی کوچولو و ضعیفن.من پسرم بیدار شد.برم .اگر تونستم درخواست دوستی میدم شمارمو میفرستم برات

توخصوصی.من بلد نیستم درخواست دوستی بدم شما بده.یادت باشه پسرت الان فقط تورو داره.تو تمام پناهشی.تو د ...

باشه عزیزم حتما ، 

همه حرفاتو میدونم اما انگار یه حسی مثل افسردگی باهامه همش بهم میگه تو نمیتونی ازش مراقبت کنی ،

عزیزم درخواست دادم شمارمو فرستادم برات

جدا ، دل درد نمیشد؟

عزیز من شبا نمیگرفتم بجاش صبح و بیدار میشد اروغشو میگرفتم تننها بودم انقد خسته میشدم ک وقتی خاب میرف انگار دنیارو بهم میدادن ....

هنوز اول راهیییی هرچی بزرگتر بشن خابشون کمتر میشه وگریه شون بیشتر بچه من یکسالشه فقط شبا میخابه روزا فقط نیم ساعت میخابه دمار از روزگارم دراورده

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠
2738
دکتر من میگف تا ۱۰ دقیقه نگهش دار.یه حرکتی یادم داده بود.اگر خواستی شماره بده تو واتساپ برات بفرستم. ...

ععزیزم میشه بمنم یاد بدی 

منم با اروق زدن بچه مشکل دارم همش گریه میکنه نمیذاره اروقش رو بگیرم

دکتر من میگف تا ۱۰ دقیقه نگهش دار.یه حرکتی یادم داده بود.اگر خواستی شماره بده تو واتساپ برات بفرستم. ...

سلام گلم من دخترم سه ماهشه هرکازمیکنم اروغ نمیزنه این سریع اروغ زدنو واتساپ میتونی برامن بفرستی خیلی نگران اروغ نزدنشم خیلی دلدرد میشه 😔

خسته ام از این الگوریتم زندگی....🖤
ععزیزم میشه بمنم یاد بدی  منم با اروق زدن بچه مشکل دارم همش گریه میکنه نمیذاره اروقش رو بگیرم

گلم بلدشدین اروغ بچرو بگیرین من نمیتونم میشه روش سریعشو بهم بگین

خسته ام از این الگوریتم زندگی....🖤
گلم بلدشدین اروغ بچرو بگیرین من نمیتونم میشه روش سریعشو بهم بگین

هرچی بزرگار میشه بهتر میشه بزن تو نت عاروق گرفتن بچه میاد 

من هر بار یه روشو امتحان میکردم از سه ماهگی دیکه خودش میزد

2706