2726
عنوان

رفتم خونه خواهرم خدمتکار داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 3626 بازدید | 73 پست
با افتخار در این 5 سال زندگیم 90 درصد کارامو خودم نکردم و کمکی داشتم ..برامم مهم نیست بقیه چه فکری م ...

دوست عزیز درسته سبک زندگی،فرهنگ و علایق و اهداف متفاوته اما کار منزل به خودی خود بی ارزش و حقیرانه نیست که شما بی ارزش میدونید.

هر کسی میتونه به هر دلیلی نیروی کمکی داشته باشه اما اینکه کار منزل بی ارزش و دون مایه باشه درست نیست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
اون راست نیگه عزیزم اما کلمه کمکی قشنگ تره تا خدمتکار بانو. 

این که خوبه ولی یه خانمی اینجا بود به قول خوشون متمدنم بودن خارج ازایرانم زندگی میکردن به خدمتکار میکفت نوکر وکلفت بهش گفتم لفظ جالب نیست سرویسم کرد😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیز درسته سبک زندگی،فرهنگ و علایق و اهداف متفاوته اما کار منزل به خودی خود بی ارزش و حقیرانه ن ...

کجای کامنتم نوشتم کارای خونه بی ارزش و انجامش حقیرانه هست ...با دقت بخونید نوشتم دوست دارم کارهای با ارزشتری انجام بدم ...یعنی ارزشمند هست ولی واسه من کارهایی وجود دارن که اولویت دارن ..وگرنه کارخونه هم سخته و هم وقت گیر و واسه بعصیا لذت بخش 

2728
خب وقتی برا کار دعوتشون کنی بهشون لطف کردی چون در ازای کار پول میگیرن و واقعا به اون پول نیاز دارن

البته بهشون لطف نمیشه

همونجوری که اونا به شما لطف نمیکنن که کارای منزلتونو انجام میدن

شما به نیروی خدماتی احتیاج دارید اونا به پول

البته بهشون لطف نمیشه همونجوری که اونا به شما لطف نمیکنن که کارای منزلتونو انجام میدن شما به نیروی ...

خب بهتر از بیکاریه که واسشون. در ضمن من تا حالا یه دفعه هم خدمتکار نیوردم خونه ام چون تمیزکاری هیچ کس رو قبول ندارم. همه کارهای خونه رو انجام میدم و خیلی هم لذت میبرم

اولا که عزیزم کلمات بهتری هم میتونید استفاده کنید خدمتکار و کلفت یعنی چی، خوبه نمیگی برده، بهتره بگی کمکی، یا نیروی خدماتی، بعد هم عزیزم من اکثرا کمکی داشتم ولی در نهایت خودم بهتر کارام رو انجام میدم

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
خدمتكار منزل هستم كارهايي مثل نظافت و تميزكاري و پذيرايي انجام ميدم بسيار مطيع و با ادب از ش ...

خخخ خدا حفظت کنه عزیزم، مطیع یعنی چی مگه بازار برده فروشان هستش، ان شالاه که تنت سلامت باشه ولی این لفظ رو بردار، من کمکی هایی که داشتم به شدت مقید بودم که بهشون بی احترامی نشه و عزت نفسشون حفظ بشه.

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.