2733
2734

خانم گلا من فقط از لحظه ای میترسم که به هوش میام و دیگه نمیتونم با بینی نفس بکشم! تا چند روز این حالته که با دهان نفس کشید؟؟؟

من بین دکتر رسول پناه و دکتر نوری و دکتر احمدی مرددم خواهش میکنم تجربه تونو بگین ممنونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسون ترین عمله ب نظر من چهار روز تامپون داشتم سخت بود شبا ولی میارزید

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
2728

بچه ها من هفته دیگه عمل دارم 🤭

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

اول بگم نترس ،چند نفر از فامیلامون انجام دادن اونم استخوانی ،گفتن اصلا درد نداشته ،ولی باید پیش ی دکتر خوب بری شناخته شده ،چون یکی دونفرشون الابختی رفتن عمل کردن دماغشون بدم شده ،راجب دکترت تحقیق کن حتما ،تا بعداً مجبور نشی دوباره عمل کنی یا بد بشه خدایی نکرده پشیمون بشی

2738

ترس نداره که

خوب با بینی نفس نکشی چی میشه!حالل چند روز با دهن نفس بکش راه دوری نمیره که!اعتماد به نفس داشته باش ترس یعنی چی دیگه از زایمان و اینا که بدتر نیست که.فکر کن یه مشکل پزشکی داری و مجبور به عملی اگه تحکل نکنی میمیری دور از جون.تمام!بکشمو خوشکلم کن!

وای ببین تو حالت عادی بینیمو محکم میگیرم آب دهانم رو قورت میدم هوا پر میشه تو گوشام 😭 بد عمل هم همی ...

اصلا شباهتی ب اون نداره بعدش همش میخوابی چیزی نمیفهمی ن درد داره ن هیچی همش هم ۱۰ روزه ۱۰ روز کمترم نزار تامپونارو بکشه

من همون سینگل آی کیو بالام ک دست رد ب سینه همه زده 😎
2706