2726

سلام عزیزم

من روانشناس هستم، برای دریافت خدمات روانشناسی و مشاوره فردی میتونید به من پیام بدید 

دیگه اینکه کلمه ی بهترین روانشناس ، یه کلمه ی نسبی هست و از فردی به فرد دیگه منفاوته

ممکنه من از نظر یکی از مراجعانم بهترین درمانگر باشم و همکار دیگم از نظر فرد دیگری بهترین باشه😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم من روانشناس هستم، برای دریافت خدمات روانشناسی و مشاوره فردی میتونید به من پیام بدید  ...

عزیزم الان چطوری پیام بدم بهت من مشاور میخوام

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

سلام

دکتر زیبا ایرانی جزء بهترین روان شناس های تهرانی هست، استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه هستند و کتاب های زیادی تالیف کرده اند، به عنوان کارشناس روانشناس بارها در برنامه های شبکه مختلف صدا و سیما دعوت شده اند، افراد و خانواده هایی که از خانم دکتر مشاوره گرفته اند جواب گرفته اند و راضی هستند

22779265-26714183-22775567

دکتر سحر کیانی نژاد بهترین مشاور روانشناس در تهران هستند. من خودم اول رزومشون رو بررسی کردم بعد رفتم پیششون . سالهاست که در مرکز مشاوره دانشگاه تهران مشاوره میدن. 

من خیلی راضیم و به شما هم پیشنهاد میدم.

مشکل خشم و اضطراب و روابط اشتباهی و ...

آدرس اینستاشون   drkianinezhad.ir@

شمارشون تو سایتشون هست رو اسمشون بزنید وارد میشه.

سلام خوشگلا

من برای حملات پانیک رفتم دکتر روانپزشک گفتند باید مشاوره بری منم از دوستام پرسیدم رفتم پیش کلینیک یگانه تو پاسداران 

خدا خیرشون بده حالم خیلی خوب شده 

تو اینترنت اسمشونو بزنید شماره و ادرسشون میاد

نمی‌دونم تا حالا بهترین روانشناس زن رو پیدا کردید یا خیر 

ولی توصیه من خانم محبوبه خانپور هست .

من افسردگی داشتم و درمان شدم تحت نظر ایشون.

واقعا حرفه ای و عالی هستند.

شمارشون 09352920157

زهرا امام رو به عنوان یه روانشناس خوب تو تهران بهتون معرفی میکنم من که رفتم مطب شون و خیلی هم راضی بودم از این بابت که تست مشاوره قبل از ازدواج گرفتن ازمون برای انتخاب همسرتون کمکتون میکنن واقعا واقعا به همه اونای که میخوان ازدواج کنن سفارش میکنم که برن مشاوره پیش از ازدواج خیلی موثره

2706