2726

دختر من دوسال ودوماهه الان یک هفتس از پوشک گرفتمش ولی تا حالا ی بارم نگفته همش باید ساعت ب ساعت خودم ببرم اگه نبرم جیش میکنه..... البته از ۱۸ ماهگی شبا اصلا جاشو خیس نمیکرد منم پوشک نمیکردم در طول روزم بعضی موقع ها میبردم دستشویی بعضی موقه هام یادم میرفت جیش میکرد فک کنم بخاطر اینه واسش عادی شده اصلا همکاری نمیکنه توروخدا راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب زود داری از پوشک میگیری؟ بذار به حرف بیفته بعد از پوشک بگیر.چرا عجله داری هم اون بچه رو اذیت میکنی هم خودت

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
واقعا عجله تون رو نمیفهمم گلم زیر ۳ سال فکر از پوشک گرفتن رو فراموش کن  همین شبها هم ک میگی جی ...

کلا مادرای ایرانی خیلی عجله دارن برای اینکه بچه هاشون از پوشک بگیرن.انگار هرکی زودتر بگیره زرنگتره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

اوووه من از18ماهگی دارم میگیرم الان 8ماه گذشته هنوز درگیرم کل زندگیم به گند کشیده شده😷

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
اوووه من از18ماهگی دارم میگیرم الان 8ماه گذشته هنوز درگیرم کل زندگیم به گند کشیده شده😷

واقعا انگیزت چی بود انقد زود اقدام کردی؟

کلا مادرای ایرانی خیلی عجله دارن برای اینکه بچه هاشون از پوشک بگیرن.انگار هرکی زودتر بگیره زرنگتره

آره و الله خواهر، 

جانا سخن از زبان ما میگویی

لایک داری فت و فراوون 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💚💛🧡❤❤❤❤🧡🧡💛💛💚💚💛🧡❤❤💞💞💞💞💞💕💕💕

واقعا انگیزت چی بود انقد زود اقدام کردی؟

پوشک نخریدن😁

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
خب زود داری از پوشک میگیری؟ بذار به حرف بیفته بعد از پوشک بگیر.چرا عجله داری هم اون بچه رو اذیت میکن ...

حرف زدنش عالیه خودش میگه بریم مغازه بستنی قهوه ای بخریم قشنگ جمله میگه

2706