2733
2734
عنوان

خانم های با تجربع بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشمالو یه آدمه؟😅

اره 😂😂

😊🙋🏻‍♀زن باید وقتی آقاش میگه لباسامو اتو کن...🙋🏻‍♂بگه🙂🤷🏻‍♀شلوار لی که اتو نمیخواد 😐🙎🏻‍♂پایین پیرهنتم که میره تو شلوار😒🙎🏻‍♂آستینتو هم که میدی بالا☹️🙍🏻‍♂جلوشم که صافه 😩💆🏻‍♂یعقتم که بازه😖🤷🏻‍♂پشتشم که الان لم بدی به صندلی ماشین صاف میشه🙆🏻‍♂بقیش هم هر چی مونده بده اتو کنم سایه سرم 🤗تاج سرم🤗 🤦🏻‍♂🚶🏼🚶🏼🚶🏼😊😎
2731
ای جان😁

😄😄

😊🙋🏻‍♀زن باید وقتی آقاش میگه لباسامو اتو کن...🙋🏻‍♂بگه🙂🤷🏻‍♀شلوار لی که اتو نمیخواد 😐🙎🏻‍♂پایین پیرهنتم که میره تو شلوار😒🙎🏻‍♂آستینتو هم که میدی بالا☹️🙍🏻‍♂جلوشم که صافه 😩💆🏻‍♂یعقتم که بازه😖🤷🏻‍♂پشتشم که الان لم بدی به صندلی ماشین صاف میشه🙆🏻‍♂بقیش هم هر چی مونده بده اتو کنم سایه سرم 🤗تاج سرم🤗 🤦🏻‍♂🚶🏼🚶🏼🚶🏼😊😎
2738

اول قدر مجردیتو بدون شوهر کردن اون چیزی نیس ک مجردا دل خوش میکنن بهش 

دوم شوهر کردی احترامشو بگیر مردا فقط احترام براشون مهمه مخصوصا تو جمع 

اگ دعواکردی سکوت کن سر سنگین باش ولی قهر نکن مخصوصا قهرهای طولانی

بخاطر مادرشوهر و جاری و...با شوهرت جوری دعوا نکن ک پشیمون بشی در عوض اونارو بی محل کن تامیتونی روی خوش بهشون نده😂

ب شوهر اعتماد نکن فقط با حرف حالیش کن هر مطلبی ک داشتی دعوا شاید اثر بذاره ولی درعوض احترام و عشقو از بین میبره ...

اهااااا موقه نامزدی زیاد نرو خونشون بعدا عروسی کنی پشیمون میشی از من ب شماها نصیحت 

بسه دیگه زیاد گفتم😁😁😁😁

2706