2733
2734

خانما تو و خدا کمک کنید. بچم از 3 ماهگی بیخواب شد شب تا صب هر از نیم ساعت از خواب پا میشه و باید شیر بخوره تا دوباره خوابش ببره اصلا خواب ندارم.الان 8 ماهشه کمتر از یک ماه دیگه باید برم سر کار موندم چکار  کنم.تو رو خدا هر کی تجربه داره کمک کنه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازمايش خون دادي 

خواهرزاده ام از كم خوني اينطوزي بود 

شايد شيرت براش كمه كمكي ميخاد اگه شيشه ميگيره ك بايد بگيره براي سر كار رفتنت بهش شير خشك اينا بده 

رفلاكس 

ديگه گزينه اي يادم نمياد

2728
2738

معمولا از چهارماهگی نوزاد در شب چهار تا پنج ساعت بدون بیدار شدن میخوابه ولی بیدار شدن زیادش چند حالت داره یا سیر نمیشه قشنگ باشیر یا  گرمشه یا سردشه یا پشه اونو میخوره  این علت هارو چک کن ولی از همه بیشتر بخاطر سیر نشدنه 

امپرازول ک دادم دوماه.اصلا اثر نکرد دیگه بخاطر کرونا دکتر نزفتم

چجوری دادی؟ باید ناشتا بدی تا اثر کنه اگر بازم اثرنکرد دارو قوی تر بدی اگر مثل دختر من باشه رفلاکسش از الرژیه دارو فایده نداره اگر غذا میخوره باید دقت کنی هر غذایی ندی دختر من ده ماهشه فقط گوشت وبرنج و سیب زمینی میخوره اونم با روش پخت مخصوص مولتی اینا بهش نمیسازه رفلاکس میشه اهن فقط سیدرال بهش میسازه 

خداجونم شکرت😍
2706