2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جی شد دکتر بردین؟چی گفت؟

سلام خانومی

اون دکتر که شمارشو دادین همون موقع زنگ زدم گفت نوزاد قبول نمیکنیم باید ببری دکتر اطفال

دوباره آزمایش داد دکتر گفت نیاز به دارو نداره

2731
عزیزم پسر من ۶ روزگی مشخص شد تیرویید داره کم کاری خیلی هم عددش بالا بود دوباره آزمایش تکرار شد بازم ...

بنظرت دلیل کم کاری یا پرکاری چی میتونه باشه

مربوط به ژنه یا دوران بارداری

بنظرت دلیل کم کاری یا پرکاری چی میتونه باشه مربوط به ژنه یا دوران بارداری

دکتر به من گفت ارثی هست

گفتم ما نداریم تو خانوادمون گفت پدربزرگ جد ازین ها که خبر نداری 

همون اوایل ازش سوال کردم اتفاقا تو فکرم بود این دفعه کلی ازشون سوال کنم چون قصد بارداری دارم میخوام دقیق بدونم از چی هست 

سوال کردم میگم بهت شهریور وقت داره پسرم❤

سلام مامانا. مامانايي که نوزاد و کوچولو دارن، يه پست ديدم انواع لباس هاي نوزاد به همراه تخفيف ها و حراج هاي خوب زده بود.من ديدم خوشم اومد.گفتم اينجا لينکشو بزارم دوست داشتيد بريد ببينيد:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=150002044

2738
فدات شم مرسی عزیزم❤❤❤❤

عزیزم خواهرزاده م چند روز پیش باز آزمایش داد تیروئیدش بالا رفته بود دکتر بهش دارو داده الان سه روزه دارو میخوره خواهرم میگه از وقتی دارو میخوره شبا اصلا نمیخوابه وهمش گریه میکنه.میخواستم بدونم بیخوابی وبی تابیش میتونه در اثر دارو باشه یا نه؟

عزیزم خواهرزاده م چند روز پیش باز آزمایش داد تیروئیدش بالا رفته بود دکتر بهش دارو داده الان سه روزه ...

آره ممکنه

تو راهنمای  دارو هم نوشته بیخوابی و 

پسر من اوایل اصلا خواب نداشت نمیدونم شاید به دارو عادت کرد که خوابش بهتر شده الان