2733
2734
پسر من تیرویید داره جانم سوالی داری بپرس

پسر خواهرم از وقتی به دنیا اومده گفتن تیروئید داره الان ۵ هفتشه.تقریبا هرهفته دارن آزمایش میگیرن ازش

اینم آزمایش ۴روز پیششه که امروز جوابش اومده.خیلی نگرانشیم.مامانش بدجور داره غصه میخوره.عزیزم اگه چیزی میدونی بگو.

واینکه ان شاءالله خدا به بچه ی گلت شفا بده وهمیشه صحیح وسالم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر خواهرم از وقتی به دنیا اومده گفتن تیروئید داره الان ۵ هفتشه.تقریبا هرهفته دارن آزمایش میگیرن ازش ...

عزیزم پسر من ۶ روزگی مشخص شد تیرویید داره کم کاری خیلی هم عددش بالا بود

دوباره آزمایش تکرار شد بازم نتیجه همون

قرص دادن تا ۲۰‌روزگی دادم بهش نرمال شد آزمایش ۲۰ روزگی خوب بود

ازون به بعد بنا به تشخیص پزشکش مقدار قرص و تعیین کرد و هرماه هم واسه چکاپ میبردمش چون بچه وزن میگیره گفت شاید بیشتر قرص نیاز داشته باشه

تا ۶ ماهگی هرماه چکاپ از ۶ ماهگی هم هر ۳ ماه

تا ۳ سالگی هم دکتر گفت باید قرص و بخوره و چکاپ و بده 

چون مساله مهمی هست نمیتونیم قطع کنیم

منم تا الان خیلی حواسم به داروش هست یادم نمیره اصلا شکر خدا تا الان با قرص نرماله خیلی هم زرنگه ماشاءالله مشکل دیگه ای هم نداره

عزیزم مساله ای که با یه قرص برطرف میشه من خودم خیلی داغون شدم سر این قضبه ولی شکر خدا درمانش هست و همه چی خوبه نگران نباشید فقط هرچی دکترش میگه دقیق انجام بدین

چون بستگی به سن و عدد فرق داره وضعیت هرکسی 

عزیزم یه دکتر غدد خوب تو شهرتون پیدا کن ببر پیش اون

فکر نمیکنم دلیلی داشته باشه هر هفته آزمایش بده

پسر من یه بار ۶ روزگی 

یه بار بهداشت که گفت بازم بیارش دیگه نبردمش

یه بار ۲۰‌روزگی دیگه بعدش هرماه بردم تا ۶ ماهگی 

از ۶ هم هر ۳ ماه میبرمش

عزیزم پسر من ۶ روزگی مشخص شد تیرویید داره کم کاری خیلی هم عددش بالا بود دوباره آزمایش تکرار شد بازم ...

۵هفتشه ولی دکتر هنوز بهش دارو نداده.خواهرم بهش گفته شاید واسه دارو دیر بشه گفته نه برو یه آزمایش دیگه بگیر .با اینکه تیروئیدشم بالاس

2738
2706