2737
2739
عنوان

از چ ختمی حاجت گرفتید

146 بازدید | 12 پست

میشه بگییبد لطفا و برای چ کاری بوده من خودم برا ازدواج میخوام لطفا هرچی ک میدونیو انجام دادید بگید ممنونم🙏

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏

منم بلایک لطفا

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم یه موضوعی ومشکلی خبلی اذیتم میکرد همیشه قنوت نمازم دعا میکردم و از خدا میخاستم حل شه.   خداروشکر حل شد 

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
مردا ارزش ندارن براشون ختم برداری ان شالله به موقعش ازدواجم میکنی 

چی بگم والا عزیزم مردِ خوبم هس خب همشون بد نیستن

چی بگم والا عزیزم مردِ خوبم هس خب همشون بد نیستن

صددرصد عزیزم

کلا خوب و بدشم ارزش ختم ندارن

بزار خودشون برای ازدواج با ما ختم بردارن 

ان شالله بهترین هااا واست رقم بخوره💞

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
صددرصد عزیزم کلا خوب و بدشم ارزش ختم ندارن بزار خودشون برای ازدواج با ما ختم بردارن  ان شالل ...

مرسییییی فدات شم همچنین

چندسالته شما ازدواج کردی؟

2738

خانمی میگفت چله سوره فتح گرفته بود فوری شوهر کرده بود

بکی دیگه سوره جاثیه رو نوشته بود تو شیشه دربسته گذاسته بود و تو باغچه دفن کرده بود البته میگفت میشه جای تاریک هم بزاری

یه خانمی هم گفت یکماه سوره رعد رو خونده

یکی هم میگفت سوره طه رو خونده ولی نگفت چند مدت احتمالا چله بوده

حدیث هم داریم سوره احزاب رو بنویس تو شیشه یا کوزه دربسته بزاری دو یه جای مرتفع بزاری مثلا بالای کمد دیواری  اینا هم برا ازدواج خوبن 🍀🍀

و البته قطعا همه ی اینا باید درکنار این باشه که دختر خانم بیرون هم دیده بشه و روابط اجتماعیش هم در حد عرف خوب باشه 🍀🍀

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

درضمن عزیز من یه تاپیک دارم از دعاهایی که خودم ازشون نتیجه گرفتم

اگه دوست داشتی یه نگاهی بکن کلا ۱۰ صفحه س دوستان هم تجربیات خودشون رو نوشتن اگه دوس داشتی به نگاهی بکن
البته چندتا تاپیک دعای دیگه هم دارم

ولی ببین  به اصطلاح با کدومش بیشتر حال میکنی ، از طریق کدومش بهتر میتونی با خدا ارتباط برقرار کنی  کدومش برات قابل فهم تره  همونو انجام بده

انشالله گره از مشکلت باز بشه 🍀🍀🍀

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
درضمن عزیز من یه تاپیک دارم از دعاهایی که خودم ازشون نتیجه گرفتم اگه دوست داشتی یه نگاهی بکن کلا ۱۰ ...

مرسی عزیز دلمم حتما تاپیکتو نگاه میکنم واقعا ممنونم ک وقت گذاشتین🙏🌸