2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم گوگل رژیم ارتشی و رژیم موز سرچ کن اطلاعات میده بهت 

میدونم که هر کدوم از شما ها دلتون به وسعت یک دریا پاکه و همه هم میدونیم دعا ها در حق همدیگه زودتر مستجاب میشهازت میخوام اگه اینو خوندی از ته دلت یدونه صلوات برای ارامشم و رسیدن به عشقم بفرستی💗مرسی ازت مهربون💎

روز اول:همه میوه ها:بجز موز

دوم:سبزیجات-سیب زمینی یدونه پخته

سوم:میوه و سبزیجات(‌بجز سیب زمینی و موز)

چهارم:موز۸-۱۰//شیر۳لیوان

پنجم:برنج یک پیمانه-گوجه فرنگی۵-۶-سوپ سبزیجات

ششم:برنج نهار یک پیمانه-سبزیجات

هفتم:روز ششم+یک لیوان اب میوه طبیعی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
همون دیگه.میخوای خودتو به کشتن بدی .هفته ای یک کیلو نهایت دو کیلو باید کم کنی.چهار خیلی زیاده

نه بابا کلا ماهی ۴تا اوکیه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
جنرال موتورز یک هفته ای

اینو من گرفتم پارسال روزهای اخر له له میزدم 😂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706