2737
2734
عنوان

مادرشوهر

454 بازدید | 14 پست

بچها من تو یه حیاطم با مادرشوهرمم ... بعد دخترشم پیشش زندگی میکنه چندروز پیش بچه خاهرشوهرم بچم زد منم از بچم طرفداری کردم ... بعد اصلا خاهرشوهرر مادرشوهرم اونجااا نبودن تا ببینن چی شده چ اتفاقی افتاده ...بعد سریع بچه خاهرشوهرم رفت به این دوتا گفت که من دعواش کردم مادرشوهرمم منو دعوا کردمنم باهاش قهر کردم...اصلا یه هفته هست نه اونا میان نه من میرم ... امروز اتفاقی باشوهرم ردشدم مادرشوهرم دم در بود صورتش کرد اون طرف هیچی نه به من ن ب شوهرم گفت. الان اومدم خونه پدرشوهرم تو حیاط بود اصلا ن هیچی ب من گفت ن بچم ‌ کلا سختمه از حیاط جلو اینا ردشم برم بیرون وقتی کم محل میکنن.  صبح تا شبم اگه حیاط نباشه دم در حیاط با صدتازن نشسته .ً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم تقصیر خودت بوده تو دعوای بچه ها دخالت کردی

دو ساعت بعدش بچه ها باهم آشتی می کنن

تو این وسط خراب شدی

من یکبار پسرداییم داداشم زد مامانم هیچی نگفت

بعدا داداشم برسد بیرون براش بستنی خرید

گفت با اون بازی نکنه

2728
2738

منم با جاری و مادرشوهرم یجا هستیم وای هر روز یه جنگ اعصاب تازه سر بچه سر فرق گذاشتن....

همیشه پر از مهربانی می مانم حتی اگر هیچکس قدر مهربانیم را نداند، من خدایی دارم که بجای همه برایم جبران می کند...
2706