2737
2734
عنوان

سونو دکتر فریور فرزانه....کمک .....

19673 بازدید | 28 پست
دوستان من هفته یازدهم باردهری رو تموم کردم و الان برای غربالگری میخوام برم پیش ایشون ولی هر چی تماس میگیرم تلفن مطب پاسخگو نیست کسی از ساعت کاری و نحوه نوبت دهیشون خبر داره و یه سوال دیگه برای غربالگری اول سونو میرن بعد ازمایش یا برعکس؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان زنگ بزنی برای هفته دیگه اصلا وقت نمیده.حداقل 2الی 3هفته قبل باید زنگ بزنی.مثلا به من گفت اول ماه زنگ بزن تا برای 15به بعد ببینم وقت خالی داره یا نه بای ان تی هم اول باید بری سونو.ازمایشگاه کپی سونو رو می خواد ازت
خانوما خواهرای عزیزم سلام اگر میخوایید خیالتون راحت باشه که انشالا بچه ای که توی شکمتونه سالمه خواهشا پیش این دکتر فریور فرزانه نرید . بخدا حیف لقب دکتر که به این آدمایی که هیچ تعهدی به مریضاشون ندارن و فقط براشون پول مهمه . من از اول بارداریم به توصیه اکید دکتر سیاوش جاویدان که تا زنده ام از هیچکدومشون هم نمی گذرم رفتم برای سونو گرافی پیش فریور فرزانه که به گفته ی کذب سیاوش جاویدان نفر اول توی ایرانه من 6 بار رفتم پیشش و هر بار کلی که هزینه های سنگین گرفت هیج هر بارم میگفت بچه من سالمه تا اینکه خودم در ماه هفتم احساس کردم بچه من رشد نکرده خوب و به پزشک زنان درمونگاه محله مراجعه کردم و سونوگرافی رایگان درمونگاه دولتی متوجه شد که بچه مشکل داره و از اونجا من دکترم و عوض کردم و دیگه پیش جاویدان نرفتم و افتادم از این دکتر به اون دکتر که همه دکترا نظرشون به آنومالی های متعدد بچه بود و در همون سونو 1.5 ماهگی فرزانه میتونست بفهمه که بچه مشکل داره ولی گزارش داد سالمه و من مجبور شدم چون دیگه دیر شده بود بچه رو به دنیا بیارم که وقتی به دنیا اومد بچه مری نداشت و به معده وصل نبود و مخچه بچه هم مشکل داشت و بعد از یک ماه دوا درمون اسیری توی بیمارستانا و کلی هزینه و عمل جراحی فوت کرد . و مشکلات بعد از اون به خراب شدن زندگیم و جدایی از همسرم انجامید . همه این بلا ها سرم اومد چون فکر میکردم دکتر گرون و سونوگرافی گرون یعنی بهترین ولی تو رو خدا گول این دکترای بی تعهد رو نخورید که با زندگی و سرنوشت مردم بازی میکنن و ما فکر میکنیم چون یه سونو گرافی 120 هزار تومنی رو 600 هزار تومن میگیره خیلی خوبه . چون این شمایید که نابود میشید و زندگیتون به فنا میره و هیچکسم پاسخگو نیست .در صورتیکه اگر این آقایون توی همون ماه اول تصویری که میدیدن رو بلد بودن تفسیر کنن و گزارش درست بنویسن همون ماههای اول ختم میکردن بارداری رو و الان نه زندگی من نابود نمیشد نه افسرده و مبتلا به ام اس نمیشدم. خدااایا من از سیاوش جاویدان و فریور فرزانه نمیگذرم تو هم نگذر .
خانوما خواهرای عزیزم سلام اگر میخوایید خیالتون راحت باشه که انشالا بچه ای که توی شکمتونه سالمه خواهش ...

عزيزم خيلي ناراحت شدم، خدا بهتون صبر بده.. منم ديروز ١٢ هفتگي رفتم پيشش سونو nt,, پس ميگي خوب نيست؟! بهم گفت بارداري خوب پيش ميره و جنسش دختره!

2738
خانوما خواهرای عزیزم سلام اگر میخوایید خیالتون راحت باشه که انشالا بچه ای که توی شکمتونه سالمه خواهش ...

اي واي😔😔😔 ناراحت شدم خدا صبر بده بهتون من هم مي خواستم برم پيش اون😔

من هم ناراحت شدم عزيزم و اميدوارم هر چه زودتر به آرامش برسي.

من هم دكتر سونوگرافم دكتر فريور بود و من هميشه مديون و سپاسگذارش هستم.

بعد از دو تا سونوگرافي كه رفتم تنها دكتري بود كه مشكل پاي پسرم رو در ماه سه بارداري تشخيص داد.

بعد دكتر ژنتيكي  در بيمارستان لاله گفت ممكنه بچه با مشكل مغزي به دنيا بياد كه باعث شد تا آخر بارداريم در استرس و  اضطراب به سر ببرم اما من دوباره به دكتر فرزانه مراجعه كردم و با سونوي مجدد گفت مطمئن باش كه بچه سالم به دنيا مياد و هيچ خطري جز پاهاش تهديدش نميكنه.

من به ايشون اعتماد كردم و بارداريمو ادامه دادم و خدا رو شكر بچه فقط با همون مشكل پاش به دنيا اومد.

واي پس منم ديگه پيش ايشون نميرم

توروخدا یه نفرو خراب نکنین اخه تو 1/5 ماهگی نوشتن تشخیص معدخ ومری!!

مری و معده که تو انومالی معلوم میشه 1/5 ماهگی میشه 6 هفته به زور قلب تشکیل شدههههههههههههه

عزیزم خیلی ناراحت شدم ،ولی حتما شرایط طوری نبوده که قابل تشخیص باشه چون منم شنیدم که دیگه بهتر از دکتر فرزانه تو تهران نداریم 

خودم منم یه تحربه تلخ دارم که باعث شد هفت سال شاهد عذاب کشیدن جگر گوشه ام باشم  و خودم هم لحظه به لحظه عذاب کشیدم تا آخر عمرم باید این داغ به دل بکشم  

منم تو سونو انتی مشکوک شدن به مشکلات کروموزومی  و فرستادن بهترین مرکز ژنتیک و امینه سنتز شدم و به مشکلات که مشکوک بودن رو دخترم نداشت ولی یه بیماری ژنتیک وحشتناک که فکر میکنم دیگه الان تقریبا همه بدونن چی هست به اسم اس ام ای مبتلا بود که اون موقع تشخیص داده نشد و این یعنی با تمام امکانات و کارهایی که من انجام دادم فقط سرنوشت من اینطور بود که باید این اتفاقات میوفتاد و کاری هم از دست هیچ کس بر نیومد 

وای نگار جون شک افتاد به دلم

منم پیش فرزانه رفتم خیلی وقت گذاشت

مرتب داپلر ر دو بعدی سع بعدی زووم و دقت زیاد

گفت همه چی خوبه 

دکترم هم گفت فقط فرزانه رو قبول دارم

الان که اینو میگی حس بدی گرفتم🤔🤔

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
2706