2726
عنوان

حرفه ای های اینستا بیاین

62 بازدید | 7 پست

اقا من میخام پیجمو بدم تبلیع ی پیجی هست ۸۸ تا کا فالور داره بعد قرارشده اندازه ۲۰۰تومن فقط هدیه براش بفرستم برام استوری تبلیعی بزاره 

حالا مثلا گفتم ادرس بده گفته تاشب برات میفرستم بعد دوروزه الان نفرستاده😑

یا اینکه هرکی انقد فالور داره جدای هدیه پولم میخاد 

حالا من یکم شک کردم

نطر استاهای اینستاچیه؟

بده بلاگر های معروف برات تبلیغ کنن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب الان ب این بااین وطعیت من اعتماد کنم ؟

برو تو پست هاش کامنت بذار ایا تابحال کسی به این پیج تبلیغات سپرده راضی بوده؟ ببین چی میگن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
بنطرت این رفتار قابله شکه یانه؟🙄

بایدمطمن بشی

هیچ چیزی ازاینستابعیدنیست