2733
2734

تو فضای مجازی دنبال عشق میگردن؟؟ چرا به خودتون احترام نمیذارید ؟؟جدی خیلیارو دیدم توسایت با مردا دوست هستن ...بهشونم میگی اینکارو نکن به خودت احترام بزار حداقل کار زشتیه  بهانه ش اینه شوهرم کتکم میزنه دعوا داریم. خب چرا جدا نمیشید بعد هر کاری خواستید نمیکنید... هرچند میدونم شوهرتون کاری کرده که عقده محبت دارید ...

سعی میکنم کلاه خودم و سفت بچسبم با این حال از این چیزا بین خانومای متاهل تو سایت زیاد دیدم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

وااا تو چجوری فهمیدی رابطه هاشونو؟؟؟🤤

ب نظرم کسی ک متاهله و دوست میشه با کس دیگه تن خودش میخاره،محبت نکردن و سرد بودن شوهر بهانه س.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وااا تو چجوری فهمیدی رابطه هاشونو؟؟؟🤤 ب نظرم کسی ک متاهله و دوست میشه با کس دیگه تن خودش میخاره،مح ...

بعضیا از تاپیک هاشون معلومه یا کامنت هاشون ضایعس و اینکه با خیلیاشون تو خصوصی گفتگو داشتم گفتن و دردو دل کردن .بله منم میگم بهانه س

2738