2737
2734

ای بابا  

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

د اشتم میخوندما.چیز بدی که نبود چرا ترکید

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2728

داشتم نطرمو میگفتم ترکیده بود

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘
2738

واقعا که مگه چی داشت می گفت ؟ 😐 یارو می زنه آدرس دعا نویس برا طلسم کاری باهاش ندارین بعد این بنده خدا اومده داره درد و دل می کنه یهو بوممممم منطق تون خیلی مسخره اس از همه مسخره تر انصافتونه

والا همه اش دروغ بود  هیچکی نمیاد نامزد سابقش عروسی دعوت کنه  باور کن داش بهمون می خندید ...

نه بابا مچ گیری الکی بود میخاس کاراگاه بازی دربیاره

والا همه اش دروغ بود  هیچکی نمیاد نامزد سابقش عروسی دعوت کنه  باور کن داش بهمون می خندید ...

اینکه نمیشه  دعوت کنه که میشه وخیلی ها هم تو تاپیک گفتن دعوت بودن  ولی حالا راست ودروغ اینو نمیدونم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

چطور نمیاد عزیزم شما تجربه ندارین یا ندیدن مگه نه توی فامیل برا کسی روابط خصوصی مهم نیست همیشه سعی می کنن روابط فامیلی رو زنده نگهدارن و راجب اون مچ گیری خوشحال می شم برام توضیح بدید 

چی شده بود مگه؟

2706