2733
2734
عنوان

بنظرتون برگشتنم غلطه

771 بازدید | 61 پست

من دو ماهه اومدم قهر تو این مدت کم برا مهریه و نفقه اقدام کردم جهازمم جمع کردم اوردم

شوهرم دست بزن داشت رفیق باز بود و بد دهن بی مسولیت و کمی خسیس البته برا رفقاش بی نهایت لارج بود در نهایت خیانتشو دیدم گفت اره هست خیلی وقیح گفت من همینم 

یه دختر ۲ ساله هم دارم

الان خانواده شوهرم مخالف برگشتن منن میگن جهازشو بار کرد برد ابرومونم برد حالا دیگه حق برگشتن نداره 

شوهرمم رفته برام تمکین گرفته که نفقه نده

الان یه واسطه از طرف اونا رفته با خانوادشون حرف زده قرار شده با هم بریم پیشش مشاوره

بنطرتون برگشتن فایده داره 

اخه واقعا شوهرم ابراز پشیمونی نکرده طلبکارم هست 

کاربر خیلی قدیمی مثلا ۹۴ اونموقع ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی وسایلتم میبری یعنی نمیخای برگردی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

جوابت توی متنی که نوشتی هست

این مرد ، این خانواده برگشتن داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2738

عجب!!!!

می خوای خودتو گول بزنی؟

خوب برو عزیزم

فقط اون طفل معصوم رو بیچاره تر نکن

جالب اینه که قبل از تولد بچه بی نوات حتما نمی شناختی شوهرتو؟!!!!!

حتما بابد به بچه رو به این جهنم دعوت می کردی؟

تو دیگه کلا رفتی دیگه تا وسایلت رو هم بردی دیگه اول باید میرفتی مشاوره

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

برگردی خیالت راحت همون آش و همون کاسه است.

تازه بدترم میشن باهات که چرا قهر کردی 

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..
2706