2733
2734

سلام عشقا من چندوقت پیش ی تاپیک زدم راجب خز بازی عروسی ولی ترکید بچه ها لطف داشتن هی گفتن دوباره بذار 

عروسی داییم بود منم دوره راهنمایی بودم صبح عروسی با هزار بدبختی مامانمو راضی کردم رفتم ارایشگاه بعدم رفتیم تالار کلی ذوق داشتم اصن داشتم میمردم تو تالار همینجوری واسه خودم وسط داشتم مثلا میرقصیدم ک عروس داماد اومدن من خیر ندیده هم مث مونگلا با سینه بلرزون عین سکته ایا گیلی گیلی کنان مثلا داشتم کل میزدم خیر سرم رفتم تا جلو در تو سینه عروس داماد حالا مامانمم داره اونور هی سرخ و سفید میشه بعد حالا تو اون گیرودار گیر دادم ب زنداییم ک عروسه ک زندایی خوشگل شدم یبارم نه بیست بار حالا اگه موهای مدل میکروبی کوتاه صورت پر مو بدون هیچ ارایشی ک فقط ی رژ صورتی کم رنگ خورده و بدتر سیاه کرده قیافمو و دوران بلوغ و اینارو بشه اسمشو گذاشت خوشگلی خب عنتر اون بدبخت نمیاد بگه نه شبیه پدر جدم موقع اجابت مزاج صبح گاهیش شدی ک مجبوره بگه اره حالا عروس داماد نشستن مگه این دسته گلو من ول میکنم احساس میکردم تاج ملکه شدنمو دادن دستم همچی حس غرور داشتم و یواش یواش در کنار صندلی عروس ک از بغلش جم نمیخوردم باهاش قر میدادم بعد حالا نمیدونم چ مرگم شد یهو پا شدم رفتم بین میزا هی از ملت میپرسم چیزی کم ندارید چیزی نیاز ندارید خب خبرت مگه از تو بزرگتر اونجا نیس ننه عروس دامادی مگه برو بتمرگ دیگه یبارم نه ها بالغ بر ۵بار هی رفتمو اومدم اینو پرسیدم دیگه ملت خندشون گرفته بود خلاصه تا اخر شب کاری کردم ک مامانم فردا واسه پاتختی روش نشد منو ببره با خودش تازه این شیرین کاریام تو فیلمشونم هست واقعا چ مرگم بود نمیدونم خدایا توبه😭😭

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

ببخشید طولانی شد ب درخواست دوستام دوباره گذاشتم شمام اگه دوس دارید تعریف کنید

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واای عجب سوژه ایی بودی حالا هر وقت فیلم عروسیشونو ببینن بهت میخندن😂😂😐

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

من به بار خودم خواستم موهامو چتری کنم ،موهامو خیس کردمو و با دست سفت کشید پایین بعد خرچ با قیچی بردیم موهام تا نصفه پیشونیم اومد😭 همون هفته عروسی دعوت بودیم منم با اعتماد بنفس کامل چتریامو ریختم توی صورتمو میرفتم قر میدادم😭🤦🏻‍♀️ دلم میخوا اون تیکه های فیلم عروسیشون نیست و نابود بشه

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2706