2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا کی اخه 😔 

بعضي بچه ها بعد سه چهار ماهگي درست ميشن

بعضيا بعد يه سال

بعضيام كلا مدلشون بدخوابه تا دو سه سالگي قشنگ سرويس ميكنن مادرو

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
ای خواهر منم دارم شیرمیدم قصدخواب نداره 

من شیر به زور ساعت ۳ دادم خوابید گذاشتم گهوارش گفتم اخسش بخابم با گریه بلنددشد دوباره شسر دادم خابوندم دوباره بلند شد گریه کرد حالا رو پام خابیده نمیدونم بزارمش دوباره بیدار نیشه یانه 😒😒 چشام داره میره دیگه

تو این مدت فقط یه شب ۸ونیم خوابید تا ۱۱فرداش دیگه نگرانش شذه بودم

وايييي چه شودددد.والا ما كه نديدم همچين چيزي باز شما تجربه كردي.انشالله به مرور بهتر ميشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738
من شیر به زور ساعت ۳ دادم خوابید گذاشتم گهوارش گفتم اخسش بخابم با گریه بلنددشد دوباره شسر دادم خابون ...

پسرم اونقدقشنگ بود ساعت11میخوابید تافردا هروقت من بیدارمیشدم بیدار میشد ولی دخترم بدجوراذیت میکنه همش بی خوابم توروزهم من بخوام بخوابم همش بیدارمیشه گریه میکنه وقتی پامیشم میگیره میخوابه چهل ودوروزشه

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
من شیر به زور ساعت ۳ دادم خوابید گذاشتم گهوارش گفتم اخسش بخابم با گریه بلنددشد دوباره شسر دادم خابون ...

همونجوري دراز بكش بخواب

ان شا الله وای خواب خیلی خوبه دلم واسه وقتایی که بی وقفه میخابیدم تنگ شده

منم دقيقا.امروز به مامانم ميگفتم دلم ميخواد جوري بخوابم كه انگاري مردم 🤣