2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بودم ولی نتونستم ببخشم،، تو دادگاه اومد گریه و زاری،، باباش اومد بهم گفت اگه بری زنم دق می کنه،،،،،،،،،،،،، تو مشاوره فرصت خواست،، ولی من اصلا قبول نکردم چون تا چند ماه قبلش همش میگفت بهتره جدابشیم و جدی بود،، میخواست گربه رو دم حجله بکشنه،، ولی نتونست

ما چن سال قبل به مرز طلاق رسیدیم در حدی که چن ماه قهر کردم رفتم خونه بابام و گفتم طلاق میخوام بزرگترا پا درمیونی کردن باز برگشتم و با شوهرم قول دادیم از نو بسازیم یه مدتم خیلی خوب بودیم دوباره از عید تا حالا همه چی ریخته بهم .نمیدونم بخاطر فشار بیکاریه یا چی که شوهرم خیلی بد قلق شده خیلی اذیتم میکنع اینروزا همش تو فکر اینم ازش جدا شم ولی بخاطر بچه هام موندم 🙁

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
درچ حد خوب شده؟ از زمانی ک قبل خوب بودین بهترین یا نه 

از رابطمون نگم ک اولش افتصاح شد پسری ک برام میمرد سرد شده بود و کلا حرمتارو شکستیم من توروی باباش دراومدم و فحش دادم بابای بهشون فحش اینا داد دادگاه رفتیم کلا یک ماه و نیم طول کشید کارا هی جلو میرف تو یه ماه دوبار دادگاه رفتیم و اخرین دادگاهمکن بود ک یمون شد و اومد معذرت خاهی الان یساله میگزره اخلاقش خیلی عالی شده خیلی خیلی عالی یماه زمستون باز اخلاقش بد شد ولی دوبار الان خیلی خوب شده چن برابر بهتر از قبل 

شما داری طلاق میگیرس؟ میخای برگردی؟

ویهان کوچولوم نفس مامان🥺👶💙
من بودم ولی نتونستم ببخشم،، تو دادگاه اومد گریه و زاری،، باباش اومد بهم گفت اگه بری زنم دق می کنه،،، ...

الان از جدایی ناراحت و پشیمون نیستی؟ چن سالتخ

ویهان کوچولوم نفس مامان🥺👶💙
2738

به نطرم به بعضیا میشه فرصت داد میشه بعضیا ارزش اینو دارن که یه بار دیگه راه رفته رو باهاش برگردی ولی فقط بعضیا 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
الان از جدایی ناراحت و پشیمون نیستی؟ چن سالتخ

من سر زندگی نرفته بودم، با تنهایی ساختم بهتر از اون روزای نکبتی بود،،. الان هزار بار خداروشکر میکنم جداشدم،، 26 سالمه،،،، چون رابطه هم نداشتم اسمشو از شناسنامم برداشتن 

برامن بحث ۷ساله

من سبک سنگین کردم رفتم پیش مشاوره واقعا تا یکسال اول عذاب کشیدم،، آخرشم که تموم شد باز سربه سرم میذاشت و اذیت می‌کرد،،، مامانشم واقعا دق کرد و مرد،، چون تو محله همه پشت کردن بهشون