2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شده خانومی

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2728
چ شده عزیزم

دارم آب ميشم مثل شمع قبلن خیلی خشگل و لاغر بودم الان بهم ميگن صورتت گرده صورتت گندس صورتت پره استخون بنديت درشته اه تو اخی آه تو پيفي نه تو درشتی هرجا ميرم محلم نميدن من خوشگلترين دختر فاميل بودم ميگفتن شبيه يانگومي حالا تو اين سن انقد داغونم که نگو قيافم بهم ريخته ! با ی حس تمسخر نيگام ميکنن ! ميگن چ قد میخوری این من بودم خدا 😞 دوس دارم فرياد بزنم و ازش سوال کنم اين من بودم

هميشه بی گناه ولی مقصر ای ام خیلی مظلوم  
دارم آب ميشم مثل شمع قبلن خیلی خشگل و لاغر بودم الان بهم ميگن صورتت گرده صورتت گندس صورتت پره استخون ...

منم لاغرم و اين حس رو دارم😔از خودم متنفرم

99/9/9خانواده شوهرم ادم شدن ايشالا خودمم از ٤٥كيلو شدم ٧٠تا كيلو 💪🏻💪🏻
دارم آب ميشم مثل شمع قبلن خیلی خشگل و لاغر بودم الان بهم ميگن صورتت گرده صورتت گندس صورتت پره استخون ...

بیخیال به خاطر حرف بقیه خودتو به این روز انداختی ؟؟

باشگاها باز شد حتما برو ورزش..

زیاد میوه و سبزی بخور...

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
خب نخور گلم تا دوباره لاغر بشی

ميخام شروع کنم ولی شما منو درک نميکنيد ! بینی من طبيعي عروسکی بود الان خیلی گنده شده صورتم که شکل زشت ترين ادم دنیا شده دل من مگه چی ميخاس ک بيشرف ها شکوندنش

هميشه بی گناه ولی مقصر ای ام خیلی مظلوم