2726

بچه ها شوهرای شما بهتون وابسته هستن؟یعنی هر جایی باشه تنها میرن.رفیق باز نیس یعنی رفیق نداره چون خونوادش بهش این اجازرو ندادن!اما اصلا براش مهم نیس من باشم یا نباشم یبار ک تنهایی رفت اوقاتشو تلخ گردم اما درست نشده!نمیدونم جچور دلش میاد بدونه منو پسرمون میره!اومده میگه شب جمعه دعوتم عروسی!رو کارت زدن با خانواده اما میخوام با دوستم برم.عروسیه پیمانکارشون هست.یه چی بگید تا باهاش دعوا نکردم اروم شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر من خیلی وابسته است،بعضی وقتا به زور تنها میفرستمش از خونه بیرون،باز سریع بر میگرده

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

به نظرم دعوا نکن یه جوری بگو شما هم عروسی دلت میخواد و اینا با مهربونی نه دعوا

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

ن دیگه چیزی نمیگیم چون سزاوار دعوا کردنه😐

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

خب شما میری عروسی پیمانکار که نمیشناسیش؟ بذار بره طوری نیس که مگه چیکار میخواد بکنه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

چند تا عروسی اینا منو دعوت کردن . 

اما خانواده شوهرم بهم نگفتن :( 

مادرشوهرم و جاری و برادرشوهرو شوهرم و.... همشون میرن .

برمیگردن میگن جای تو اونجا نیست . اونجا چشمت میزنن و برات دعا میگیرن و....   :( 

خرافاتی ان راحتن .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706