2726

دوستان پسرم سر پا جیش‌ویاد گرفته.ولی اصلا نمیشینه.ببخشید پی پی داره میگه جیش میبرم دستشویی نمیکنه .اصن نمیشینه.رو قصری هم ک اصلا ‌.قول کادو یا خوردنی هم ک میدم گریه می‌کنه میخادشون زود میخاد بیاد بیرون ب کادوس برسه.۲سال و۹ماهشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من برا دخترم استیکر میخریدم میگفتم بشین رو قصری بعد این استیکرارو بچسبون به قصریت، تو این مدتم بهش میگفتم جیش کن یا اگه پی پی داشت دیگه میکرد

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
من هجده ماهشه گرفتم    یکم دیر اقدام نکردی

چ زود گرفتی...آمادگی نداشت وابسته ب پوشک بود..روانشناسان میگن بهترین سن نزدیک ۳ساله

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
وای مرحله پوشک گرفتن به نظرم سخت ترین مرحله اس🥺🥺 من ۶ ماه درگیرش بودم

واقعا؟!!! بچت جنسیتش چی بود و چند وقتش بود؟

من کلا ۳ روز درگیر بودم میخاستم بمیرم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
همه بچها که مثل هم نیستن شاید امادگیشو نداره

ولا دیر اقدام کرده  نز دیک سه سالشه

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
ولا دیر اقدام کرده  نز دیک سه سالشه

ن بابا...دیر نیست.همه بچه ها مثل هم نیستند که....بستگی داره

عزیزم صبر صبر صبرررررر و پشتکار من دخترم ۲۳ ماه استارت زدم کللل زندگیم ب فنا رفت هیچ چقد حرص خوردن هیچ الان میگه بیرونم میگه ولیییی متاسفانه پی پی رو نمیگه فقط پوشک میترسا چ کار کنم الان دو سال و ۱۰ ماهشه

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   

منم ۲۲ ماهگی گرفتم شایدم زودتر 

اوایل که دختر منم پی پیشو نمیگف انقد بهش غذا میدادم فشار میومد روش تا میخاس پی پی کنه بدوووو میبردمش دسشویی دیگه یاد گرف الانم هنو دوسالش نشده اما اصلا نم نمیزنه 

عزیزم صبر صبر صبرررررر و پشتکار من دخترم ۲۳ ماه استارت زدم کللل زندگیم ب فنا رفت هیچ چقد حرص خوردن ه ...

ای وای من😕

چ زود گرفتی...آمادگی نداشت وابسته ب پوشک بود..روانشناسان میگن بهترین سن نزدیک ۳ساله

چرا انقدر دیر؟ دلیلشون چیه آخه؟ من ۲۱ ماهگی گرفتم. اونم گفتم بزار بعد عید بزارم هوا گرم بشه وگرنه زودتر میگرفتمش

2706