2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چطور اینطوری شد ؟😕😕

ببین تو عکسو دوباره با دقت نگاه کن با توجه به جواب ( ۱و۲و۵و۶) بعد میبینی همون جواب میشه عزیزم

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
2714
😂😂😂😂😂😂😂 مرسی

خخخخ ....چقدر زیاد شد 😄😄😄😁😁😁 

فدات گلم😘😘😘😘😘😘

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
ولی 5 که انگشت نداره 😕😕👻🏃

ن ببین خط های دور عدد رو نگاه کن..جای ران های فیل دقت کنی یک پا هست

آره پنجش معلوم نمیشه.‌.شاید پشت افتاده ...

ولی یک پا حساب میشه

تست هوشه دیگه 

۳ و ۷ هم مثل ۵ هستن.....

اون پا پنجه نداره ۵ پاشه اما پنجه نداره

شاید پشت افتاده عزیزم...آره نمی‌دونم....ولی جز شماره گذاری پا حسابش کردن...مثل ۳ و ۷ 

نکتش همونه بنظرم...پنجش شاید پشته 

آفرین گلم شما همشو درست گفتی😘😘😘

آخ جون

جایزه سوال جدید بگذار 😘

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
آخ جون جایزه سوال جدید بگذار 😘

عزیزم💗💗💗💗💗💗 چشم جایزت اینه که برات آیت الکرسی میخونم ان شالله حاجت روابشی

سوال جدید بزارم تگت میکنم قهرمان😄😘😘😘

عزیزم💗💗💗💗💗💗 چشم جایزت اینه که برات آیت الکرسی میخونم ان شالله حاجت روابشی سوال جدید بزارم تگت ...

ممنون حاجت روا باشی مهربون و همیشه سلامت و شاد😘

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
ممنون حاجت روا باشی مهربون و همیشه سلامت و شاد😘

عزیزم تاپیک جدیدم یه تست گذاشتم...هرکار کردم نتونستم تگت کنم...😭

اسم کاربریت سخت بود نمی‌دونم چرا نشد😔

2706