2726

زینک،بعضی وقتا سندروس

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دخترم سه سالش تموم شده 

هر چند وقت یبار مولتی ویتامین بش میدم 

مثلا یبار فروگلوبین میخرم ک اهن داره ی دوره میدم 

دو سه ماه صبر میکنم ی دوره زینک میدم 

باز یکی دو ماه فاصله میندازم سندروس میدم 

هیچ ویتامینی بهش نمیدم اصلا چون اعتقادی بهشون ندارم.به جای مولتی ویتامین بهش چهارمغز گردو میگو ماهی میوه بستنی و...هر روز تو برنامه غذاییش داره.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
دخترم سه سالش تموم شده  هر چند وقت یبار مولتی ویتامین بش میدم  مثلا یبار فروگلوبین میخرم ...

روی اشتهاش کدوم تاثیرش بیشتره بنظرت منم مث شمام

اول مولتی دادم بنظرم تاثیری نداشت

الان زینک میدم فقط خوابش بهتر میشه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

هیچی فعلا 

دکتر ازمایش نوشته میترسم ببرمش 😐

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
دخترم سه سالش تموم شده  هر چند وقت یبار مولتی ویتامین بش میدم  مثلا یبار فروگلوبین میخرم ...

ببخشید من فروگلوبین و زینک یه روز درمیون میدم ضرر نداره آخه چند ماه پیشا آزمایش داد یکم کم خون بود دکتر فروگلوبین داد من دیگه دوتاش را دادم چون ریزش مو هم داشت یکم هم لاغر بود

💖عاشق خانواده ام هستم💖
روی اشتهاش کدوم تاثیرش بیشتره بنظرت منم مث شمام اول مولتی دادم بنظرم تاثیری نداشت الان زینک میدم ف ...

من هر چی بگی برا اشتهاش استفاده کردم اصن تاثیر چشمگیری ندیدم 

زینک رو مدام نده حتما بین ی دوره و دوره ی بعدی فاصله بنداز 

2706