2726

عروس هلندی بدنش کرک و پرز و شوره داره و تو هوا پخش میشه

برای نوزاد آلرژی زاست

حتی گفتن برای نوزاد از بالش پر استفاده نشه

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروس هلندی بدنش کرک و پرز و شوره داره و تو هوا پخش میشه برای نوزاد آلرژی زاست حتی گفتن برای نوزاد ...

ما خیلی بهش وابسته هستیم از طرفی نوزاد تو خونه داریم نمیدوتیم چیکار کنیم

2728

تو قفسش کن تویه اتاق بزارش

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

من پارسال میخواستم بخرم گفتم بچه میارم براش بده باردار که نشدم یه ساله کاش حداقل میخریدم آرزو به دل نمونم آخه خیلی دوس دارم عروس هلندی 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

عزیزم هرروز با اسپری آب بهش کلی آب بپاش حمامش بده دیگه کرک و پرش نمیریزه. من دارم

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 

ما هم چندساله داریم ، بخاطر بارداریم و اینکه برای نوزاد ضرر داره ، مجبوریم بفروشیم

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

من عروس هلندی داشتم قبل از تولد پسرم فروختمش

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
مشکل اینجاست که اصلا تو قفس نمیره

ای بابا عروس هلندیایه منم همینجورن میرن تو قفس خودشونو خونی میکنن یا جیغ میکشن تا بیارمشون بیرون 🤕🤕🤕

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2706