عنوان

دیشب خوابه مادره دخترمو دیدم

9537 بازدید | 96 پست

خواب دیدم یک خانمه با روسری سفید اومده خونمون خیلی هم خوشحاله ولی من نمیشناسمش دیدم میره سمته دخترم بغلش میکنه بوسش میکنه بهش میگم خانم شما کی هستی واسه چی دخترمو بغل میکنی؟؟

گفت من مادرش هستم دلم براش تنگ شده بود اومدم بوسش کنم و برم خیلی مواظبش باش..همینو و گفت و رفت...

مادرش فوت شده..باران دختره همسرمه من مثله بچه خودم بزرگش میکنم...

از صبح حالم گرفتس...

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخی عشقم تو خیلی مهربونی😍خوشبحال باران همچین مامانی داره😘😍

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2731

حالت گرفته نباشه

ازت راضيه معلومه

خوشحالم باش

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.

توروخدا مواظبش باش

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

همش حس میکنم روحش تو خونمونه دور و بره بارانه...

به همسرم میگم میگه نترس چیزی نیست😒

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706