2703
2553
عنوان

شما همچین خونواده شوهری داشتین چکار میکردین...

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 36 پست
خونه مونو تعمیر کردیم وسط اون همه گردو خاک خودم برا کارگرا غذا پختم فکر کنییید براتمیز کاریشم نه خود ...

سلام گلم..........همه اینهایی که گفتی دلیل بد بودن اونا نیست.............اخلاقشون اینجوریه.........شماهم اصلا به دل نگیر و ازشون توقع نکن و درعوض درموقعیت مشابه مثل خودشون شو.................اینقدر سعی نکن به شوهرت ثابت کنی اونا ال و بلن...........چون نتیجه عکس میگیری...............

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
سلام گلم..........همه اینهایی که گفتی دلیل بد بودن اونا نیست.............اخلاقشون اینجوریه.........ش ...

اخه اگه کسی اخلاقش این جور باشه برا یکی دیگه م همینه پریروز خواهرش مث من بود با سه تا بچه و شوهرش از صبح تا اخر شب اونجا بودنو اینا بهش میرسیدن اگه شوهرم مریض باشه حتما پایینن میان! دلم میگیره از رفتاراشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه اگه کسی اخلاقش این جور باشه برا یکی دیگه م همینه پریروز خواهرش مث من بود با سه تا بچه و شوهرش از ...

ببین گلم خودت میگی خواهرش...........بعضی از مادرشوهرا خیلی  دور عروس نمیچرخن که مبادا عروس فکرکنه داره دخالت میکنه یا هرچی............اگر توهم خواهرش بودی این قیاست درست بود...........خواهر گلم برات مهم نباشه....به خاطرش به همسرت غر نزن خودت بی عزت میشی.........چون رفتار خانواده همسرت برای شوهرت عادیه چون با اونا بزرگ شده........این اخلاق هم اصصصصصصصصصلا اخلاق خاص و بدی نیست........پس خودتو کوچیک نکن...........

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
خونه مونو تعمیر کردیم وسط اون همه گردو خاک خودم برا کارگرا غذا پختم فکر کنییید براتمیز کاریشم نه خود ...

باور نمیکنه چون نمیخواد باور کنه ...عزیزم خیلیها حالت مشابه مشکل تو رو دارن فقط با چند درجه بدترمثلا از پول خودش بهشون همیشه میده میگه به تو ربطی نداره

2456

منم تو شهر همسرم غریبم 

کسی نیومد سر زایمانم بگه مردی یا زنده ای ( الان دخترم 2.5 سالس. هر روز باید ببرن خانم ببینتش )

از کی توقع داری 

فقط روز 6 بعد از زایمان 

شوهرم مجبورم کرد غذا بپزم دعوتشون کنه 

ولی اون زمین گیر شد من هفته ای دوبار براش غذا بردم تازه شوهرم هنوز هم طلبکاره که کاری نکردی براش

ما زنها کلا بدبختیم 

باور نمیکنه چون نمیخواد باور کنه ...عزیزم خیلیها حالت مشابه مشکل تو رو دارن فقط با چند درجه بدترمثلا ...

خب منم پول میده مادرشو بیمه کرده پولشو خودش میده پول اب و برق و گازو تلفنو خودش میده چیزی از ساختمون خراب شه خودش میده... اما مادرش یه سر سوزنم به ما نمیده حتی ترشی ئ اب لیمو اینارو میگه مثلا الان فصلشه من درست کردم تد نمیکنییی !!! در این حد. میاد میگه مهمون دارم بیست پیمانه برنج بده بخرم پس میدم الکی میگه بخرم میدم که بی منتش منه ولی میخره و خودشم به اون راه میزنه حتیبگم نداریم نمیگه بیا مال خودتو پس بدم!!!

2714
منم تو شهر همسرم غریبم  کسی نیومد سر زایمانم بگه مردی یا زنده ای ( الان دخترم 2.5 سالس. هر روز ...

منم وقتی حتی کار داشتن گفتم بیاین من غدا درست میمنم حتی کار چه برسه به مریضی...

خب منم پول میده مادرشو بیمه کرده پولشو خودش میده پول اب و برق و گازو تلفنو خودش میده چیزی از ساختمون ...

درکت میکنم حس خیلی بدیه... ولی ایندست مردها نمیخوان باور کنن چون اگه بخوای یه چیز بگی تو میشی ادم بدسعی کن فاصلتو کمتر کنی باهاشون تا کمتر اذیت بشی  ...یه چیز بدون از خانواده شوهر برا آدم هیچی در نمیاد نمیدونم بعصیها چرا انقدر خبیث هستن 

میدونین چند وقت پیش مادرش مریض بودشوهرم زنگ زده شام یه چیزی براشون درست کن گفتم مگه اونا براما کاری کردن ناراحت شدو منم بخاطر اون دعوتشون کردم میخوام کاری کنم شوهرم این روزارو یادش باشه نه تو اون لحظه حتی منم بگم نه خودش یه کاری بکنه

درکت میکنم حس خیلی بدیه... ولی ایندست مردها نمیخوان باور کنن چون اگه بخوای یه چیز بگی تو میشی ادم بد ...

واقعااا حسودو خودخواهو پر توقعن. من بچه بیارم سعی میکنم دورش کنم ازشون

راستی یه چیزی من سرکار میرم همش تا من میرم شوهرم میره پیششونو راحت خام حرفاشون میشه. دلم میخواد از این خونه برم و دیگه نزدیکشون نباشن ازشون متنفررررم

میدونی از سادگی شوهرم دلم میگیره اون مریض شه شوهرم میگه حال مادرمو پرسیدی! نمیدونم میگم نگیم شام یا ...

تو باید زرنگ باشی بگو به شوهرت وقتی من مریضم اونا مکه یه دو قاشق از غذاشون برا من میارن که ثواب داره مریضه دختره یا میان مگه دیدنم از من چه انتطاری داری بهش بگو تو اگه بهم ارزش بدی اونا نم ارزش میدن بکو با همه عین خودشون باسد رفتار مرد حالا که اونام مریضن باهاشون عین خودشون باشیم تا به اشتباهشون پی ببرن .منم ادم هستم عین اونا منم ارزش و احترام دارم برا خودم نمیتونم بذارم کسی منو له کنه بی احترامی کنن بی احترامی میکنم

2706