2733
2734

فقط پيشرفت و موفقيتت كه بعدا حسرت ميخوره

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ما تقریبا نامزد بودیم،عهد بست،عهد وفاداری و خواستگاریم هم اومد غهدشو که راحت شکست

تا عقد نکنی چیزی معلوم نمیشه، خیلی ها میان با پدر مادر هم حرف میزنن، حال خودت رو خوب بکن، کسی که آدم رو بخواد به هیچ پا پس نمیکشه، تجربه دارم که میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا عقد نکنی چیزی معلوم نمیشه، خیلی ها میان با پدر مادر هم حرف میزنن، حال خودت رو خوب بکن، کسی که آدم ...

حتی اگه باهاش بدخلقی کنی و خانوادت هم مخالف باشند بازم میمونه ؟

2731

بی تفاوت باش ..واقعا از ته دل بی تفاوت باش ‌.نه اینک تظلهر باشه ‌‌...میدونم خیلی سخته ‌‌..شده اولش تظاهر کن بی تفاوتی و بعدها ک بگذره از ته دل و باطنی سعی کن بیخیال شی ....خودت رو سرگرم کن ‌پیشرفت کن .ب خودت برس.شاد باش ..و اینا ‌..

ولش كن بابا انتقام چيه ديگه؟؟؟؟!!! دوست بودين كات كردين انتقام نداره كه! به زندگيت برس. بهش فكرم نكن. اصلا پيگير كاراش نباش كه بدوني داره چيكار ميكنه.

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
بی تفاوت باش ..واقعا از ته دل بی تفاوت باش ‌.نه اینک تظلهر باشه ‌‌...میدونم خیلی سخته ‌‌..شده اولش ت ...

درست میگین...وقتی با دخترا می دیدمش نگاشم نمی کردم...ولی خیلی ناراحت میشدم...

ولی سعی می کنم شاد باشم،پروفایل غمگین نمی‌ذارم همش عکس خودم محجبه با لبخند

اون خیلی بعد جدایی شاد بود...من ازین شوکه شدم...

من مذهبی ام اونم بود اما الان برگشته و مسخره می کنه حتی

2738
آخه خیلی رنج کشیدم از کاراش...کاش اونم کمی رنج می کشید

بخدا از من ميشنوي حتي به رنج كشيدنشم فكر نكن. كلا فكر كن هيچوقت اين آدمو نميشناسي. بيخيال بيخيال باش. به زندگيت برس

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
2706