2733
2734

ایتخربادی خریدم برا دخترم

ازین یه نفره ها ک توبالکنم جامیشه

بماند ک قیمت نمایندگی ۹۹ولی یارو بهمون ۱۵۰فروخت 😒

هرجی تلمبه میزنم بادنمبشه

انگار سوراخش بستس😂😂😂

یاید خودمدن سوراخش کنیم یا مدلشه؟😂😂😂

با دهن که فوت میکنم یه کم بادمیشه البته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نکنه سوراخه؟🤔

با تلمبه برقیی باد میکنید؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

اینا یه تلمبه های مخصوص دارن...۱۵ هزار تومنه...منم واسه صندلی بادی دخترم خریده بودم.گم کردیم چند روز پیش پرسیدم گفت ۱۵هزار

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
با دهن که نمیشه،مثل بادکنک نیست،یه چیزی جلو سوراخه هست که از خالی شدن بادش جلوگیری میکنه،باید با سوز ...

اها پس همون شوهرم میخواس سوراخش کنه اونو😂نذاشتم

با دهن ک نمیخواستم اون همه رو بادکنم میخواسن ببینم سوراخه یا ن

دخترم همینو رنگ سبز روشنش رو داره شوهرم با دهن براش بادش میکنه الانم گوشه اتاقشه پرش توپ ریختم براش

یکم بغلای دهنی رو بکش و فوتش کن

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
2706