2726
عنوان

آزمایش اسپرم

330 بازدید | 34 پست

آزمایش همسرم ویسکوزیته اش بالاس و جهش و حرکتش پایین .کیا همسرشون اینجوری بوده و راحت درمان شده؟

مشکل سقط مکرر داشتم. برای همسرم آز اسپرم نوشت دکتر.گفته باید بریم ارولوژی.

خدایا شکرت😍❤💋🌷

شوهر من نمیره از میگه خجالت میکشم

پیر شدم از دستش

به من میگه توام بیا

خدایا میخوام کلمو بکوبم دیوار از دستش

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهر من نمیره از میگه خجالت میکشم پیر شدم از دستش به من میگه توام بیا خدایا میخوام کلمو بکوبم دیو ...

توی خونه نمونه گیری کنید خوب.

ما هم همسدم نمیرفت.میگفت اونجا نمیتونم.یک ظرف مخصوص بهش دادن آورد نمونه گرفتیم برد تحویل آرمایشگاه داد.ولی باید یک ربعه برسونی ب آزمایشگاه و نمونه رو داخل یه دستمال ک هم دمای بدنه بپیچونی تا خنک نشه.

خدایا شکرت😍❤💋🌷
شوهر من نمیره از میگه خجالت میکشم پیر شدم از دستش به من میگه توام بیا خدایا میخوام کلمو بکوبم دیو ...

خب برو باهاش

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

ببین اگ بتونه تو خونه انجام بده دوساعته برسونه ازمایشگاه ی سری جاها قبول میکنن

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
توی خونه نمونه گیری کنید خوب. ما هم همسدم نمیرفت.میگفت اونجا نمیتونم.یک ظرف مخصوص بهش دادن آورد نمو ...

اه یک ربعه من شنیده بودم دوساعته باید برسونه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
توی خونه نمونه گیری کنید خوب. ما هم همسدم نمیرفت.میگفت اونجا نمیتونم.یک ظرف مخصوص بهش دادن آورد نمو ...

اره باید همین کار کنم

امروز عصر برم ازمایشگاه ببینم چی میگن

دوماهه نمیره مرد گنده

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

منم این مشکل داشتم.یک سال جنگیدم باهاش بالاخره راضی شد رفتیم نزدیک ازمایشگاه هتل اتاق گرفتیم.

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
اره باید همین کار کنم امروز عصر برم ازمایشگاه ببینم چی میگن دوماهه نمیره مرد گنده

اخ شوهر منم با کلیییی دعوا قول داده پسفردا بیاد 

دیوونه شدم 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
اخ شوهر منم با کلیییی دعوا قول داده پسفردا بیاد  دیوونه شدم

بد بختی گیر کردم بخدا

من میخوام بچه حمل کنم من بزام من زحمت بکشم تازه ناز اقا رم باید بکشم

شوهر منم ازاین قولا داده ولی...

2706