2726
عنوان

خانما بگین واسه شپش سر دخترم چکار کنم سریع خوب شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 67 پست

همون شامپو پرمترین رو برو از داروخانه بگیر 

عالیه همه رو بار اول میکشه 

یک هفته بعد دوباره بزن ریشه کن میشه 

فقط با دقت روشو بخون همون جوری عمل کن 

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسپند رو بجوشون بعد باهاش موهای سرشو بشور بعد اب نزن بزار رو سرش بمونه .چند روز اینکارو کن.شونه هم بزن.اب پیازم بزن موهاش از ریشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728

عزیزم حنا شپش رو کامل می کشه هر روز حنا کن ببرش تو حموم موهاشو باسرکه بشور و شانه کن هی سرکه بریز و شانه کن خوب میشه نیاز ب شامپو هم نیس

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
ارع بابا چیه موی بلند برای بچه. بزرگ شن خودشون بتونن برسن بهش بعد بلند کنن

دقیقــــــــا.یه ساعت شستنش و یه ساعت سشوار و خشک کردنشون طول میکشید و چقدر هم بچم اذیت میشد.الان خودش هم میتونه راحت شونه کنه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

عزیزم خوب ب نکاتی ک میگم گوش بده.اصلا سس مایونز و اینجور چیزای بیخود نزن فقط اعصابت رو خورد میکنی با این کارا..

تجربه از کسی ک بچه کوچیک دارن تو مدرسه دخترش زیاده و مدام درگیره رو بهت میگم 

ی شونه ضد شپش میخری ۳بار در روز موهاشو شونه میکنی با اینکار شپشا درمیارن و دیگه تخم ریزی نمیکنن حالا میمونه تخمای پر

کنار گوش پشت گردن اینجاها بیشتر هست

مو رو دو قسمت میکنی ی قسمتشو ببند با کش اون قسمت باز رو کلا سانت ب سانت تمیز کن

تخما چسبیده ب ساقه مو نزدیک ریشه هستن.تو نور و جای روشن بشین تا خوب ببینی وقتی تخما رو درمیای بزارش پشت ناخون شصتت با اون ناخون شصت فشار بده ی صدایی میده و میمیره.اینجوری تو موهای خودتم نمیره.خلاصه بعد میری سراغ اون قسمت از موهاش اونجا رو هم تمیز کن.باز تکرار کن.اگه عالی انجامش بدی ۲الی۳روز تمومه

تنها راهش همینه دیگه خرج و دردسر بیخودی ب خودت نده

شپش فقط باید کامل پاکسازی بشه

ارایشگاه هم دستگاهش هس پاکسازی میکنن

2706