2737
2734
عنوان

خانما بگین واسه شپش سر دخترم چکار کنم سریع خوب شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 67 پست

من شنیدم با پودر لباس شویی بشویی عالیه

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهاشو کوتاه کن 

هر روز سس مایونز بزار یه ۱ ساعت رو سرت بعد با شونه بشین موهاشو شونه کن شونه مخصوصش تا رشکش بیاد بیرون و یه بارم دهانشویه رو امتحان کن و سرکه

2731

شامپو دایلس  واقعا میکشه 

تازه  میتونی     قبل  شامپو    سر دخترت  کامل  روعن  بزنی  ببعد با شونه  خیلی  ریز   شونه کن  هرچی   زنده  باشه  در میاد  

بعد  سرش  بشور   ا اون  شامپو  بزن  

من شنیدم با پودر لباس شویی بشویی عالیه

من امتهان کردم زنده هارو میکشت و تخماشم پوک میکرد

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..
2738

منکه موهای دوتا دخترامو کوتاه کوتاه کردم.شپش هم نداشتن،ولی خب برای اینکه سرشون هوا بخوره کوتاه کردم،بچه کوچیک اصلا موی بلند خوب نیس،موهای دخترم که شش سالشه تا باسنش بود الان مدل کوتاه مردانه زدم

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

باید موهاش و کوتاه کنی و شامپو مخصوص بزنی و همینطور رشک هاش و در بیاری تا زیاد نشن شپش ها رو هم دیدی بکش... هر روز صبح و عصر ببین سرش و... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
من امتهان کردم زنده هارو میکشت و تخماشم پوک میکرد

پس استارتر اجرا کن

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

دختر عمم پارسال داشت دکتر گفته بود موهاشو کوتاه کن بعد از اینکه شامپو زدی لایه لایه موها رو جدا کن شپش هارو در بیار با شونه در نمیان 

بعد اسفند بزار یه ساعت روز گاز بجوشه ابشو از صافی رد کن بزن به موهاش یه شب بمونه

عشقا میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستید

سس مایونزم زدم فایده نداشت.کلا بایه خانواده رفت امد داشتم از اونا میومد تو سرم.یه بار سشوار زدم موهام بیشتر سوخت کاملا پاک شد ولی ریشه موهارو ضعیف میکنه. بار دوم که شپش افتادفقط رنگ مو

2706