2733
2734

۶ سالشه چند روزی سرشو میخاروند دیدم چند تا دونه دونه هست الان دیدم خیلی زیاد شد تو سرش خیلی ناراحتم بهداشتم رفتم گفت شامپو پرمترین تموم کردیم حالا بگین چکار کنم این شپش لعنتی سریع رد شه😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط سس مایونزوسرکه بزن سرش ی کاه بسه

{کنجدجونم،هنوزنمیدونم دخمری یاآقاپسری 😊امامن وبابایی وآبجی باران بی صبرانه منتظریم که بدونیم 😊امروزباران کوچولوبه بابایی میگفت :بابایی بیامامان توی شکمش نی نی داره،من میخام بغلش کنم ،اسباب بازیاموبدم بازی کنه....نمیدونم من چراذوق کرده بودم.خدایابه بزرگیه خودت قسمت میدم این حس هارونصیب همه خانومای سرزمینم کن🙏تاریخ (۱۳۹۹/۴/۲۱)}
2731

تنها کارش اینه هی شامپو بخری بزنی و هرروزم تو آفتاب موهاشو شونه کنه 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

ای واااای من از این حشره مزاحم نفرت دارم 

یه سال دختره ۱۰سالمو بیچاره ‌کرد

مهربونا برای حل شدن مشکل زندگیم یه صلوات مهمونم میکنی 😔همیشه جوری محکم و سالم زندگی کن که هیچوقت مجبور نشی برا حفظ چیزای خوب زندگیت التماس کنی..
2738

از داروخانه بگیر شامپوشو خب

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

سرشو بگرد و هر چی شپش‌ و تخم شپشه در بیار هر روز حمامش ببر و سرشو با سرکه بشور و شونه ریز بزن و دوسه بار شامپو بزن. هر شب سس مایونز شب تاصبح رو سرش بزن. موهاشم کوتاه کن راحت تر بتونی این کارا رو بکنی 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

شامپو شپش ب طرز وحشتناکی ریزش مو‌ میاره منم قبلا ارایشگاع کار میکردم‌شپش گرفدم زدم‌ریخت موهام 

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

شامپو پرمترین از داروخونه دوسه تا بخر 

الانمببر حموم یه ۱۰ دقیقه ربع ساعت سرش و با شامپو زیاد بشور سشوار بگیر سرش هرچی زندن میمیرن 

موهاش و با شونه درشت و سرکه شونه کن .

تا حد امکان کوتاه کن

شامپو   دای  لکس    از داروخانه  بخر   ۲۴  تومنه    از صبح تا شب  بزار  رو  سرش  باشه  بعد  بشور 

خودتون  هم  از  شامپو  استفاده کنید  

بعد  با  شونه  تخم  هارو    در بیارین  البته  با دست    

2706