2733
2734
عنوان

وزن نی نیم

171 بازدید | 10 پست

من ۳۲هفتمه،۸ماه...

شکمم خیلی کوچیکه نسبت به ماهم...خیلی نگرانم...نکنه بچم ضعیفه؟😔همه میگن چون قدم بلنده شکمم دیده نمیشه...

کسی هست که شکمم کوچیک بوده تو حاملگی؟چند بوده وزن بچتون؟توروخدا بگید خیلی نگرانم

🧿میخوام وحشی ، زیباوآزادباشم.. درست مثل دریا⭐🌊☃️

وای ن ن مامان من وقتی رو ابجیم باردار بود شکمش خیلیییی کوچیک اصن کسی نمیفمید باردار خیلی کوچیک بود ابجیم دنیا اومد بعد۲ ۳ ماه ابجیمو میدیدی هی میگفتی البته مامانم میگف رو منم شکمش کوچیک بود خخخ الان اصنم لاغر نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ن ن مامان من وقتی رو ابجیم باردار بود شکمش خیلیییی کوچیک اصن کسی نمیفمید باردار خیلی کوچیک بود ا ...

خدا کنه😪🤲

2731
نگران نباش عزیزم. ربطی به اندازه شکم نداره که. شما مگه برای کنترل خودتون و بچه دکتر نمیرید

ماه دیگه سونوی وزن گیری دارم ولی خب نگرانم..

سونوی وزن که ۳۲ هفتست

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738

نه اصلا نگران نباش. نگرانی و استرس واست خوب نیست. امیدت به خدا باشه. البته بازم میگم شکم کوچیک ربطی به وزن بچه نداره . 

به پیج لباس کودک من بیاین 😍😍 mezone_arisa@ 👉اینم ادرسش ممنون عشقا

اره بابا شکم اصلا ربطی به وزن نی نی نداره بعضیا شکمشون خیلی میاد جلو بعضیا نه...اصلا نگران نباش فقط ماه اخر سعی کن هر یه روز درمیون دو تا تخم مرغ با کره بپزی بخوری برا صبحونه. هر شبم شیر  بخور موقع خواب. اجیل و کباب هم بخور اینا وزن نی نی رو بالا میبره

دخترم مامان عااااشقته 😘😘♥️