2733
2734
عنوان

پروتز سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 46 پست
میخام کوچیک باشه ولی سفت و سربالا باشع

جراحي ليفت ميخواد الان سايزش چنده ميخواي چند بشه؟خواهر من پيارسال جراحي كرد فقط پروتز گذاشت ده تومن الان دكترش رو بيست تومنه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان راضی هستین ؟درد داشت عملش؟فرمش تو حاملگی بد نشد ؟؟چون من مجردم 

منم مجرد بودم انجام دادم برا من کوچیک بود میخواستم بزرگ بشه

فعلا هم باردار نشدم ولی فک نکنم عوض بشه

اره عزیزم خیلی راضیم...ولی عملش به شدت دردناکه

جراحي ليفت ميخواد الان سايزش چنده ميخواي چند بشه؟خواهر من پيارسال جراحي كرد فقط پروتز گذاشت ده تومن ...

الان ۹۰میخام ۷۰شه

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
2731
منم مجرد بودم انجام دادم برا من کوچیک بود میخواستم بزرگ بشه فعلا هم باردار نشدم ولی فک نکنم عوض بشه ...

اینقد اعتماد بنفسمو گرفته که دردشو تحمل میکنم عزیزم ضرر نداره؟باید مرد معاینم کنه من خجالت میکشم

2738
اینقد اعتماد بنفسمو گرفته که دردشو تحمل میکنم عزیزم ضرر نداره؟باید مرد معاینم کنه من خجالت میکشم

نه فعلا که اذیتم نکرده اصلا گلم...دردشم فقط ۱۰ روزه

اره گلم جایی که پروتزو باید بگیری برای دکترت مرده

نه فعلا که اذیتم نکرده اصلا گلم...دردشم فقط ۱۰ روزه اره گلم جایی که پروتزو باید بگیری برای دکترت مر ...

باید برم چه متخصصی؟

منم مجرد بودم انجام دادم برا من کوچیک بود میخواستم بزرگ بشه فعلا هم باردار نشدم ولی فک نکنم عوض بشه ...

درد بعد از عمل تا چه مدت طول میکشه؟ ببخشید الان سایزتون چند شده؟ 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706