2726
عنوان

بنظرتون خردادیا

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیه جبهه میگیری مگه ب تو چیزی‌گفتم؟ تاپیک میزنی خردادیا چطورین بعد وقتی واسه تاپیکت وقت میزاریم جوا ...

گلم بنظرم تو ی دکتر برو🤔 من تاپیک زدم تا جواب منطقی بشنوم درسته ک هرکسی ی نظری داره ولی باید بدونی چجوری بیانش کنی تو هم اگ خلاقیت اینو نداری بنظرم زیاد نظر نده حرف میشنوی بعد پوست خوشکلت چروک میشه😑😆

همون لحظه که مطمعن شدی{تقدیر} از قبل نوشته شدع با چشم بسته از خیابون رد شو👌👌

من شوهرم وشوهر خردادی هستن اصلاشخصیتشون رودوست ندارم مخصوصادمدمی مزاج بودن شوهرم خیلی اذیتم میکنه روی هیچ حرف یاحسش نمیشه حساب کردخواهشمیکنم شماکه خردادی هستین میتونین راهنماییم کنین؟؟؟هرلحظه یه حرفی میزنه یه حسی داره نسبت به یه موضوع ثابت خیلی سریع نظرش عوض میشه من گیج میشم کدوم واقعیه 

2728
گلم بنظرم تو ی دکتر برو🤔 من تاپیک زدم تا جواب منطقی بشنوم درسته ک هرکسی ی نظری داره ولی باید بدونی ...

حرف بشنوم زبون دارم جواب بدم

اول تاپیکت با خط درشتتتت ذکر کنننننن فقط جواب منطقی میپذیریم 

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
من شوهرم وشوهر خردادی هستن اصلاشخصیتشون رودوست ندارم مخصوصادمدمی مزاج بودن شوهرم خیلی اذیتم میکنه رو ...

نمیتونم بگم دمدمی مزاج نیستن ولی من ب شخصه خیلی دوس دارم نصیحت بشنوم😆یعنی دوس دارم یکی راهنماییم کنه یا منطقی باهام برخورد کنه خودم زود رام میشم خردادیا رو اگ قلقشون دستت بیاد گوششونو کجا بپیچی باهات را میان😐😅😅😂😂

حرف بشنوم زبون دارم جواب بدم اول تاپیکت با خط درشتتتت ذکر کنننننن فقط جواب منطقی میپذیریم 

باش ولی از این ب بعد خاستی ب نی نی سایت ی سر بزنی عینکم بزن😑 چون خطش خیلی درشته:جواب منطقیم نباشه میپذیرم فقط تو نظر ندع😐😆

باش ولی از این ب بعد خاستی ب نی نی سایت ی سر بزنی عینکم بزن😑 چون خطش خیلی درشته:جواب منطقیم نباشه م ...

😂😂مرسی ک ب لیست اون۳ تا ادمم اضافه شدی

یادم میمونه تورو🤣

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

خیلی زیاد دوشخصیتی هستن ... تقریبا همه ی خردادی هایی که میشناسن دوشخصیتی هستن یا خیلی عالی عالی هستن یا به شدت عصبانی 😐

از این غمگینم که برای به دست اوردنش نجنگیدم ...پس بجنگ تا حسرت دیروزت را نخوری...!
😂😂مرسی ک ب لیست اون۳ تا ادمم اضافه شدی یادم میمونه تورو🤣

خوبه با این همه فقر فرهنگی و عیب و ایراد یاد آوریت قویه😆😂😂😂

2706