2726

استخون بندیش خوب باشه و همیشه تو سن خودش وزنش خوب باشه ،ب نظرتون لاغر میشه؟؟؟مگه اوج لاغری بچه بعد یک‌سالگی نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی چی اوج لاغری؟پسرمن لاغرشده۲۰ماهشه اینجوری نبودماشالااشتهاداشت اندازه سه تاادم بالغ نمیدونم یهوچیشددارم ازغصه میترکم ماه بعدمیبرم دکتر

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩
2728

نه عزیزم تا خوراکش خوب باشه و بیشتر از سوخت و ساز بدنش باشه، لاغر نمیشه

البتهقبل از اینکه به نوجوانی برسه باید ورزش کنه تا بزرگسالی چاقی نداشته باشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

والا من عکسای بچگی مو نگاه میکنم کوچیکی خیلی لپ داشتم تا 4،5 سالگی هم همینجوری پر بودم ولی از 7 سال یکم لاغر شدم چون بچه ها توی این سنین رشد میکنن

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2706