2733
2734

کی میرین برا بتا؟من امروز عصر میخوام برم اگه شما ازمایش دادین بگین بتا چندبود من طبق کلینیک نی نی سایت الان هفته ۵باید باشم فقط تست زدم

اخرش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا ازمایش خون ندادم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
من یه روز مونده به موعدم 300 بود ، اسید فولیک میخوری؟ من هفته پنجم رفتم همونجا دکتر سونو گرفت گفت سا ...

نه نمیخورم‌امروز ک میرم برا ازمایش اسید فولیک‌هم میخورم؛میشه نرم دکتر تا واسه ان تی برم؟بخاطر کرونا اصلا دلم‌نمیخواد برم‌دکتر

اخرش 
کی رفتین دکتر؟

هفته ۷ هفته و ۶ روز رفتم دکتر

۸ هفته و یک روز سونو

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

منم شیش هفته ازمایش دادم نوشته بود بالای هزار.رفتم دکتر خودش سنو کرد ساک حاملگی گفت دیده میشه گفت دوهفته ی دیگه بیا واسه سنوی قلبش

خدایا همه رو به ارزوشون برسون🙏
کی‌میرین پیش دکتر واسه اینکه صدای قلب کوچولوتون بشنوین؟

من ۷هفته رفتم خداروشکر خوب بود من واژینال رفتم میخای شکمی بری ۸هفته برو

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

من دوسه روز بعد موعدم ۸۸بود 

زیاد به عدد بتا اهمیت نده 

برای سونو قلب هم بین هفته هفت تا هشت بری خوبه عزیزم 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
نه نمیخورم‌امروز ک میرم برا ازمایش اسید فولیک‌هم میخورم؛میشه نرم دکتر تا واسه ان تی برم؟بخاطر کرونا ...

ن حتما برو مشکلات وبیماری زیادشده برو بهت شیاف و قرصای تقویتی بده

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
نه نمیخورم‌امروز ک میرم برا ازمایش اسید فولیک‌هم میخورم؛میشه نرم دکتر تا واسه ان تی برم؟بخاطر کرونا ...

اسید فولیک رو حتما بگیر بخور، بنظرم تا ان تی صبر کنی دیره هفته هشتم برای تشکیل قلب برو آزمایشای قبلی بارداری انجام داده بودی؟ 

خدایا شکرت 😍
2706