2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چرخ کن باپیاز وزردچوبه و نمک وفلفل ته تابه رو چرب کن مرغارو نازک پهن کن تو تابه گوجه حلقه کن روش یه کم ابلیمو بزن در تابه رو بزار کباب تابه ای با مرغ میشه وقتی کانلا پخت میخوای بخوری روش سماق بزن   خوشمزه است 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2738

پیازخلالی وماست و مرغ تیکه های  کوچک شده رو با زردچوبه و ابلیموبزار بپزه  مرغ ترد ولذیذ میشه غذای پاکستانیه البته اونا زنجفیل و کاری هم میزنن که تندوتیزمیشه  

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
یه بار درست کردم خیلی خوشم نیومد

اااا من نخوردم تاحالا ولی پیشنهاد دادم

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
من سینه مرغو ک چرخ میکنم با سیب زمینی و پیاز و ی حبه سیر رنده شده با دوتا تخم مرغ و ارد و ادویه مخلو ...

تصورش کردم😍😂 حتما امتحان میکنم 

مرسی عزیزدلممم😘

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥
تصورش کردم😍😂 حتما امتحان میکنم  مرسی عزیزدلممم😘

خیلی خوشمزه میشه .اما باید ارد بزنی ک وا نره 

بعد سیر رنده ریز باشه زیادم نباشه ک تلخ بشه 

من سبزی  تره کوهی هم اسیاب میکنم ی کم میریزم توش 

خیلی خوشمزه میشه .اما باید ارد بزنی ک وا نره  بعد سیر رنده ریز باشه زیادم نباشه ک تلخ بشه  ...

ممنونم عزیزم😘😘

♪تضاد عجیبیست میان گلویی که بغض و چشمی که اشک دارد با لبی که خندان است•••آری عمریست که پر از بغضیم و با {بغض} خنده میسازیم ، ز هر رویایی، قصر خوشبختی میسازیم ، با سازِ غمِ {روزگار} بر سکوی گیتی رقصی سازیم••••••••••••••• با {الله} عهدیست سالیانه ،   که با تمامِ {دختر} بودن خویش برخیزم و زره قوی بودن تن کنم و به پاس تلافی و انتقامِ آنچه مظلوم است را از ظالمانِ روزگار بستایم••• عزرائیل بخوان لالایی ،نوازش کن موی پریشان مرا و در آغوش مهربان خود غرق ساز چراکه هیچ آغوشی بوی آرامش و صداقت تو را نمیدهد••••••••••••••••••••♥الهم عجل الولیک الفرج♥
2706