2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا. من مهریم 114تا سکه بود بقیش طلا و خونه و... بود

اينجور خيلي بهتره سکه رو معلوم نيست بدن ندن 

اما طلا يا خونه مال خود زنه

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 

نه والا زنداداش من داره طلاق میگیره کله مهرشو زدن براش 

دو دانگ خونه 

۷۰ گرم طلا

۳۱۳ تا سکه به نیست یارای امام زمان

مهریه حضرت فاطمع

در کل بدبختیم🤣

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2731

راستیش ک راسته عزیزم

ولی اگ شوهر وضع مالیش خوب باشه همشو میگیرن

بعدم ما تو فامیل داریم وضع مرد خوب نیس اصلا ولی زن تا قرون اخر مهرشو گرف خونه و ماشین و زمین برد با همه طلاها بجا مهر

بعدم ۱۰۰تومن ارث رسید ب مرد دادگاه سریع حسابشو بست ۱۰۰تومن واریز شد ب حساب زن الانم قسط بندیش کردن

مرد گفت دیگ ندارم ولش کردن (ینی بقیشو قسط بندی نکردن دیگ)ولی ماشین ومغازه ک میگیره مجبوره بکنه بنان داداشش چون دادگاه سریع میگیره میده ب زن 

2738

نخیر کی همچین حرفی زده هر چقد مهرت باشه ۱۱۰ تا عندلمطالبه اس یعنی ندی حکم جلب داره 

مابقی رو هم باید پرداخت کنه ولی حکم جلب نداره 

من خودم وکیل داشتم برا طلاقم این راه و رفتم

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

خیر.باید تازمانی که مرد استطاعت داره هر قدر میتونه مهریه زنش رو بده.تازه اگر بعدش نیفته گردن برادرا و پدر مرد.تا110 سکه رو باید حتما بده مابقی بستگی به استطاعتش داره در زمان پایان 110 سکه.

درصورتی که شما تقاضاي طلاق یا مهریه بدی 110 اگر مرد در خواست بده توافقی خست می تونه بیشتر باشه  ...

والا ۱۱۰ سکه با سکه هفت میلیونی نزدیکه به یه میلیارد

خدا رو خوش میاد مگه😐

زندگی کوتاهتر از اونه که یه ثانیه شو هدر بدیم!

نه عزیزم راست نیست 

با ی مثال بهت میگم مرد ۳ میلیارد تو حسابش داره و مهریه زن ۳۰۰ سکه اس ، زن درخواست مهریه میکنه از ۳ میلیارد ب اندازه ۱۱۰ سکه در مرحله اول توقیف میشه

زن دوباره میره برای بقیه درخواست میده و ۱۱۰ تا دیکه ب اجرا گذاشته میشه 

شما هر سیصد سکه رو میتونی بگیری اما ب صورت ۱۱۰ تا ۱۱۰ تا

اینو بدون خونه اول جز مهریه نییت اما ملشین و سهم الارث مرد توقیف میشه

و مهریه سکه خوب نیست معمولا نصف اموال همسر بهتره، چون دیگه خونه اولم داشته باشه باید بفروسه نصفشو بده اما سکه و اینا باشی خونه اول فروخته نمیشه

با دونستن همه اینا بهت بگم : مهریه حق زنه اما گرفتنش ی پروسه طولانیه .. لهتره حق حضانت و طلاق بگیری با ی مهریه کمتر 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

دلیلتون برای مهر زیاد چیه؟ 

خونه و‌ماشین و طلا و زمین و سکه و فلان 

مگه جنگه ؟؟؟؟ 

هرچی مهر کمتر باشه صداقت مرد بیشتره برای پرداختش 

طلا دوست دارین ؛ خونه دوس دارین ؛ ماشین دوست دارین پسر مردم که براتون نباید فراهم کنه عرضه دارین خودتون کار کنین بخرین ندارینم ارزوهاتو‌دیگران براورده نباید کنن 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
2706