2733
2734
عنوان

ینب واقعا کرونا گرفتم؟

122 بازدید | 4 پست

چندروزیه سردرد دارم واقعا ینی از صب ک از خواب بیدار میشم همونجوری سرم درد میگیره تا شب قرصم هرچی میخورم فایده نداره

ابریزش بینی و عطسه دارم 

ولی سرفه ندارم

ینی کرونا دارم یا سرماخوردگی سادس؟

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشیدمیشه بگیدچجورلینک تاپیکوبفرستم واسه خذف

دستتو رو عنوان تاپیکت نگه دار گزینه کپی نشانی پیوند میاد روش بزن کپی میشه بعد همون لینکو بفرس تو تاپیک حذف تاپیک

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!