2726
عنوان

داداشمینا میخوان مرداد عروسی بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 59 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به فکر خودم نیستم عزیز پدرم بیماری قلبی داره و عمل باز کرده مادرم چربی فشار قند داره

نه واقعا جدی میگم شما نرو . و به پدر مادرتم بگو دیر برن اگه مجبورن که برن و بشدت رعایت کنن  خطرناکه .ما پنجشنبه عقد و عروسی داداشمونه نمیریم البته فقط آتلیه و آرایشگاه میرن و طرف عروس مراسم دارن ما نمیریم تو خونه مامانم میشینیم فقط آخر شب میریم عروس رو میاریم . ما هممون بچه کوچیک داریم و منم باردارم خطرناکه 

2728
الان ما میخوایم از تهران بریم فامیل درجه یک نزدیک بیست بیست و پنج قراره از تهران بریم شهرستان 

شاید دیگه خسته شدن اینکه اینجور عقد بمونن یا ازکجا معلوم شایدم حامله باشه ؟؟؟؟؟؟همه چیزم ک روز ب روز گرونتر میشه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

نوه دایی منم میخواد این شب جمعه بگیره من که به مامانم گفتم حق نداره پاشو بذاره

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

اونایی ک میگن عروسی نگیرن همینجوری برن سر خونشون، نود درصد کسایی هستن ک سر خودشون ، دوماد فقط مونده بود کلیه شو بفروشه و برای اینا بهترین تالار و عروسی رو بگیره

و خانومی ک میگی بریم ۲۵ نفر از تهرانیم اگه واقعا نگران سلامتت هستی یا نرو یا برو هتل،،شما میتونی فقط برای خودت تصمیم بگیری ن بقیه

شاید بینشون اختلاف افتاده ، شاید عروس بارداره و هزاران دلیل دیگه ک مجبورن 

من خودم نمیرم اما ب بقیه هم نمیگم ک نگیرن.چون من فقط میتونم برای خودم تصمیم بگیرم ن بقیه 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
تولد داستانش با عروسی فرق داره نهایت شما بیست نفر دعوت کنین ولی عروسی کم کمش دویست نفر

هههههه تولد گفتی بزاربگم روز عید یکی از فامیلامون تو جمه شوهرشون نذری گرفتن بز سر بریدن  و غذا دادن بین خودشون و عروس و دامادا همشون الان مریضن نوه عموم تو آی سی یو هستش ..از خواهر شوهرش گرفتن که پرستار بوده 

اونایی ک میگن عروسی نگیرن همینجوری برن سر خونشون، نود درشد کسایی هستن ک سر خودشکن ، دوماد فقط مونده ...

کسی تو شرایط کسی نیست ولی آمار جنوب الان قرمز بخاطر مراسم عزا و عروسی بود یک روز 300 نفر بخاطر همین اضاف شد جنوب بخاطر همین مراسم ها آمار رفت بالا از یه عروسی  تو خونه گرفتن بودن 70 نفر گرفتن از یه عزا 54 نفر البته یک نمونه اش بود و الان وضعیت قرمز همه فکر می کنند کرونا برا ما نیست

2706